هر کاری برای حفظ Call of Duty روی پلی استیشن انجام می‌دهم

دستم را بالا می‌برم. هر کاری برای اینکه این اتفاق بیفتد، انجام خواهم داد. این شهادت من است و همینجا ایستاده متعهد می‌شوم که ما Call of Duty را از پلی استیشن بیرون نخواهیم کشید و هیچ برنامه‌ای برای این کار نداریم.

فیل اسپنسر

همانطور که شما گفتید، مشخصاً سونی باید به ما اجازه دهد تا بازی را روی پلتفرم آن‌ها منتشر کنیم. جدا از این موضوع اما تعهد و شهادت من این است که به انتشار نسخه‌های آینده Call of Duty روی کنسول پلی استیشن ۵ شرکت سونی، ادامه خواهیم داد.

فیل اسپنسر

منبع: IGN


منبع: https://gamefa.com/951756/xbox-boss-phil-spencer-tells-judge-i-will-do-whatever-it-takes-to-keep-call-of-duty-on-playstation/

نظر شما چیست؟ با گیمفا درمیان بگذارید.

اخیراً و طی دادگاه شنیداری میان مایکروسافت و FTC، ژاکلین اسکات کورلی (Jacqueline Scott Corley)، قاضی پرونده، سوگند اسپنسر درباره حفظ انتشار Call of Duty روی پلی استیشن را به او یادآور شد و از وی پرسید که آیا مایکروسافت واقعاً به عرضه این سری روی کنسول‌های سونی پایبند خواهد بود؟ اسپنسر پاسخ داد که:

این روزها تقریباً از هر سه خبر در دنیای بازی‌های ویدیویی، یک خبر به ماجرای تصاحب اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) توسط مایکروسافت اختصاص دارد. در حالی که ردموندی‌ها پیش‌تر اعلام کرده بودند که هیچ انگیزه‌ای برای عدم عرضه سری Call of Duty روی کنسول‌های پلی استیشن ندارد، فیل اسپنسر باری دیگر بر این موضوع تاکید کرده است.

سوگند اخیر اسپنسر با گفته‌های قبلی او مبنی بر انتشار Call of Duty «تا زمانی که پلی استیشنی برای عرضه وجود دارد»، مطابقت دارد. جالب است بدانید طی یک ایمیل لو رفته از جیم رایان (Jim Ryan)، رئیس بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی، مشخص شد که حتی او نیز از عرضه بازی‌های آینده این سری روی پلی استیشن، اطمینان دارد.

فیل اسپنسر (Phil Spencer)، مدیر‎‌عامل بازی‌های ایکس باکس، در دادگاه شهادت داده است که هیچ برنامه‌ای برای بیرون کشیدن Call of Duty از پلی استیشن ندارد.

وی ادامه داد:

تبلیغات