همکاری الکترونیک آرتز و مارول دست کم شامل 3 بازی می‌شود

طبق گزارش‌ها، الکترونیک آرتز در حال توسعه‌ی یک بازی اکشن ماجراجویی جهان باز بر اساس شخصیت Black Panther است. ادعا شده است که این بازی در مراحل ابتدایی ساخت خود قرار دارد و در یک استودیوی جدید به سرپرستی کوین استفنز (Kevin Stephens)، رئیس سابق استودیوی مونولیث (Monolith)، توسعه می‌یابد.


منبع: https://gamefa.com/882273/ea-has-confirmed-that-its-marvel-deal-covers-at-least-3-action-adventure-games/

الکترونیک آرتز پیش‌تر تایید کرده بود که با مارول قراردادی را برای ساخت چند بازی بر اساس شخصیت‌های ابرقهرمانی مارول منعقد کرده است و همچنین اعلام شد که بازی Iron Man توسط استودیوی موتیو (Motive Studio)، سازنده‌ی عناوین Dead Space Remake و Star Wars Squadron، در دست توسعه قرار دارد.

Laura Miele، مدیر بخش عملیاتی الکترونیک آرتز، در خصوص همکاری با مارول اظهار داشت:


تبلیغات

الکترونیک آرتز امروز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که همکاری آن‌ها با مارول دست کم سه بازی اکشن ماجراجویی جدید را پوشش می‌دهد. هر عنوان داستانی اورجینال را روایت می‌کند که در دنیای مارول اتفاق می‌افتد و این بازی‌ها برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

بازی Iron Man استودیوی موتیو یک اثر اکشن سوم شخص تک‌نفره است که در مرحله پیش‌تولید قرار دارد. تیم توسعه‌ی این بازی توسط مدیر اجرایی، Olivier Proulx رهبری می‌شود که پیش از این در استودیوی ایداس مونترال (Eidos Montreal) روی ساخت بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy کار کرده است.

ما مشتاقانه منتظر استقبال از Marvel در خانواده EA هستیم و می‌دانیم که این همکاری تجربیات استثنایی برای بازیکنان ما ایجاد می‌کند. ما نمی‌توانیم بیش از این منتظر باشیم تا واکنش‌های بازیکنان را در بازی به عنوان Iron Man و کارهای خارق‌العاده‌ای که این ابر قهرمان به انجام آن‌ها معروف است، مشاهده کنیم.

شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) اعلام کرد که با کمپانی مارول (Marvel) برای ساخت حداقل 3 بازی اکشن ماجراجویی جدید به توافق رسیده است.