هنرنمایی امیلیا کلارک در قامت همسر اسکار وایلد

منبع: ددلاین


منبع: https://gamefa.com/882199/emilia-clarke-to-star-as-constance-lloyd-oscar-wildes-wife-in-new-film-from-sophie-hyde-afm/

کارگردان آثاری همچون Good Luck to You, Leo Grande و Animals به نام سوفی هاید (Sophie Hyde) در نظر دارد تا به ساخت فیلمی حول محور همسر اسکار وایلد، کنستانس لوید بپردازد که تحت عنوان An Ideal Wife شناخته شده و الهام گرفته از کتابی به همین نام می‌باشد که زندگی این نویسنده کتاب کودک ایرلندی‌تبار را به تصویر می‌کشد.

حال نیز طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده، ستاره سریال Game of Thrones یعنی امیلیا کلارک (Emilia Clarke) به عنوان نقش اصلی در فیلم یک زن ایده‌آل و در قامت کنستانس لوید به هنرنمایی خواهد پرداخت. فیلمی که حول محور زندگی مشترک او با اسکار وایلد بوده و دوران سخت این زن را به تصویر می‌کشد. جایی که با حقایقی درباره همسر خود پی برده و مجبور می‌شود تا یک زندگی دردناک را تجربه نماید.

هنوز هیچ تاریخ اکرانی برای فیلم An Ideal Wife در نظر گرفته نشده و باید تا انتشار اطلاعات بیشتر صبر نماییم.

کنستانس لوید پس از آن که در زندگی مشترک خود با اسکال وایلد به مشکلی غیر قابل حل برخورد می‌کند، با تغییر نام خانوادگی خود به همراه دو فرزندش شهر لندن را به مقصد جنوآ واقع در کشور ایتالیا ترک کرده تا زندگی جدیدی را آغاز نماید. او بعدها به نوشتن آثاری در ژانر کودک روی آورد که شهرت بسیاری را برایش به همراه داشت. لوید نهایتاً در سال 1898 و در سن 40 سالگی چشم از جهان فرو بست و نامی ماندگار از خود بر جای گذاشت.


تبلیغات

امیلیا کلارک آخرین‌بار در سال 2019 و در فیلم Last Christmas به کارگردانی پال فیگ (Paul Feig) به ایفای نقش پرداخته بود. اثری کمدی و رمانتیک که در کنار هنرنمایی هنری گلدینگ (Henry Golding) فیلمی جذاب را برای مخاطبین پدید آورده است.

ستاره سریال Game of Thrones یعنی امیلیا کلارک وظیفه نقش‌آفرینی همسر اسکار وایلد را بر عهده گرفته است.