هنرنمایی کریستن استوارت در فیلم زندگی‌نامه سوزان سانتاگ

منبع: کولایدر

SirAmirUNCLE ARTUR


منبع: https://gamefa.com/913411/kristen-stewart-to-play-susan-sontag-in-new-biopic/

کریستن استوارت ایفای نقش یکی دیگر از زنان مشهور جهان را بر عهده گرفت تا شاهد اثر جذاب دیگری در ژانر بیوگرافی باشیم.

در سال 2021 شاهد هنرنمایی تماشایی کریستن استوارت در فیلم بیوگرافی Spencer (اسپنسر) بودیم که تحسین منتقدین را در پی داشت و نامزدی در جوایز اسکار و گلدن گلوب را برای این بازیگر 32 ساله به همراه داشت. این مسئله سبب شد تا شاهد جنبه تازه‌ای از قدرت بازیگری کریستن استوارت باشیم و حال او در تلاش است تا باری دیگر چنین موفقیتی را تکرار نماید.

این اثر بیوگرافی که تحت عنوان Sontag شناخته می‌شود، می‌تواند زمینه‌ساز موفقیت‌های جدیدی برای کریستن استوارت باشد اثری که در برلین، کالیفرنیا، پاریس و نیویورک فیلم‌برادری خواهد شد.

طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده از خبرگزاری اسکرین دیلی، کریستن جانسون کارگردانی فیلم زندگی‌نامه سوزان سانتاگ را بر عهده گرفته و کریستن استوارت نیز ایفای نقش این نویسنده را انجام خواهد داد. این نویسنده آمریکایی نوشته‌ها و مقالاتی جنجالی و پر سر و صدا را در طول 71 سال از عمر خود به نگارش درآورد که گاهاً با انتقادات تندی روبرو می‌شد.

تبلیغات

بنا به گفته‌های ستاره این فیلم، ما تنها شاهد یک بیوگرافی ساده نخواهیم بود و جنبه‌های زندگی این نویسنده به شکلی درام به تصویر کشیده خواهد شد تا مخاطبین را تحت تاثیر قرار بدهد. عوامل سازنده این فیلم همچنین تایید کرده‌اند که پروسه تولید از اواخر این ماه آغاز خواهد شد.