هنری کویل از چالش‌برانگیزترین صحنه فیلم‌های خود می‌گوید

یکی از نقش‌های سرگرم‌کننده و جالب هنری کویل (Henry Cavill) ایفای نقش شرلوک هولمز در فیلم‌های انولا هولمز (Enola Holmes) در کنار میلی بابی براون (Millie Bobby Brown) است. با این حال، او در فیلم‌ها و نقش‌های مختلفی بازی کرده که بسیار مهیج و جالب‌توجه هستند.

ما در فصل زمستان در بالای کوهستان‌های آلپ سوئیس قرار داشتیم و هوا بسیار سرد بود و علاوه بر این‌ها، درب‌های هلیکوپتر نیز باز بودند. من باید خودم را از هلیکوپتر اندکی بیرون می‌آوردم و شلیک می‌کردم که باعث می‌شد باد بسیار شدیدی به صورتم برخورد کند. این کار را نیز باید بارها و بارها انجام می‌دادیم.

فیلم ماموریت: غیرممکن – روزشمار مرگ قسمت اول (Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One) بدون حضور هنری کویل در ماه ژوئیه سال ۲۰۲۳ میلادی اکران می‌شود.

فیلمبرداری این سکانس بسیار سخت بود اما خیلی آن را دوست دارم و واقعا ارزش این همه تلاش را داشته است.

هنری کویل در مصاحبه‌ای در تور تبلیغاتی فیلم انولا هولمز ۲ (Enola Holmes 2) در مورد تجربه خود از همکاری با کریستوفر مک‌کوری در فیلم ماموریت: غیرممکن – فال‌اوت (Mission: Impossible — Fallout) صحبت کرده است، فیلمی که ششمین اثر در این فرنچایز اکشن محسوب می‌شود.

فیلم Mission Impossible

در این مصاحبه از هنری کویل در مورد چالش‌برانگیزترین و سخت‌ترین صحنه‌ای سوال شده که او تاکنون بازی کرده و او در پاسخ نیز به فیلم «ماموریت: غیرممکن – فال‌اوت» اشاره کرده است. او گفته:

هنری کویل در مصاحبه تازه خود در مورد یکی از چالش‌برانگیزترین صحنه‌هایی صحبت کرده که تاکنون در آن حضور داشته است.


تبلیغات

سکانس تعقیب و گریز هلیکوپترها در فیلم «ماموریت: غیرممکن – فال‌اوت» از لحاظ فیزیکی یکی از سخت‌ترین سکانس‌هایی است که تاکنون بازی کرده‌ام. با این حال، آن را خیلی دوست دارم و حاضرم دوباره آن را انجام بدهم.

اصلا هیچ چیزی نمی‌شنیدم و فقط زمانی که خلبان با اشاره به من می‌گفت، می‌دانستم که در حال فیلمبرداری هستیم. من برای حدود ۴۰ دقیقه با هلیکوپتر این سکانس را فیلمبرداری کردیم و سپس فرود آمدیم. سپس آن‎‌ها دوباره سوخت‌گیری کردند و دوباره فیلمبرداری را از سر گرفتیم، فیلمبرداری‌ای که دو هفته طول کشید.

منبع: کولایدر

پلنگ پیرهن صورتیHunTeR007IrN


منبع: https://gamefa.com/882678/henry-cavill-mission-impossible-fallout-helicopter-scene/