هنوز بازگشت جانی دپ به فرنچایز Pirates of the Caribbean قطعی نیست

منبع: کولایدر

mahdi12345


منبع: https://gamefa.com/896237/pirates-of-the-caribbean-jerry-bruckheimer-johnny-depp-return-comments/

از سوی دیگر، جری بروکهایمر ساخت فیلمی از مجموعه «دزدان دریایی کارائیب» با حضور شخصیت‌های زن و با بازی مارگو رابی در نقش اصلی را رد کرده و اظهار داشته که آن‌ها فعلا این پروژه را کنار گذاشته‌اند و روی فیلم‌نامه دیگری کار می‌کنند.

دو سوال بسیار مهمی که در حال حاضر در مورد فرنچایز «دزدان دریایی کارائیب» وجود دارد این است که آیا جانی دپ دوباره نقش کاپیتان جک اسپارو را بازی خواهد کرد؟ و آیا فیلم «دزدان دریایی کارائیب ۶» ساخته می‌شود یا خیر؟

به تازگی تهیه‌کننده فیلم‌های Pirates of the Caribbean در مورد بازگشت جانی دپ به نقش اصلی این فرنچایز صحبت کرده است.

فیلم دزدان دریایی کارائیب (Pirates of the Caribbean) از جمله فرنچایزهای برجسته کمپانی دیزنی به شمار می‌رود که در حال حاضر آینده آن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و ساخت فیلم ششم آن هنوز به صورت رسمی تایید نشده است.

ما هنوز در حال کار بر روی این پروژه هستیم. هنوز هیچ چیزی قطعی نیست. ما همچنان آرام آرام به جلو می‌رویم تا بتوانیم فیلم‌نامه خوبی را شکل بدهیم.

این در حالی است که اخیرا جانی دپ برای خوشحال کردن یکی از طرفداران جوان خودش، بار دیگر در ظاهر شخصیت کاپیتان جک اسپارو حضور پیدا کرده و همین نیز باعث شده تا امید برای حضور دوباره او در فرنچایز «دزدان دریایی کارائیب» بیشتر شود.

تبلیغات
فیلم Pirates of the Caribbean - مارگو رابی
فیلم Pirates of the Caribbean 6

صحبت‌های جری بروکهایمر در مورد فیلم «دزدان دریایی کارائیب» خبری امیدوارکننده برای طرفداران جانی دپ به شمار می‌روند چراکه هنوز امیدی به بازگشت او به این نقش وجود دارد. با این حال هنوز هیچ چیزی قطعی نیست و باید منتظر خبرهای تازه‌تری بود.

تهیه‌کننده فرنچایز «دزدان دریایی کارائیب» یعنی جری بروکهایمر به تازگی در مصاحبه خودش در مورد آینده این فرنچایز صحبت کرده است. او در مورد بازگشت جانی دپ به این مجموعه فیلم اظهار داشته: