هیو جکمن از ولورین فیلم Deadpool 3 می‌گوید

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/881288/hugh-jackman-wolverine-deadpool-3/

من می‌توانم این را به شما بگویم که من واقعاً از کار کردن بر این فیلم لذت می‌برم. من بار دیگر تمرینات بدنسازی را آغاز کرده‌ام و همچنین زیاد غذا می‌خورم. من روزانه معجون‌های پروتئینی زیادی می‌خورم و از این بابت برای دست‌اندرکاران فیلم The Music Man متأسفم! در مورد داستان باید بگویم که تا حدی اطلاع دارم؛ اما آن را به شما نمی‌گویم.

حال پس از تأیید خبر بازگشت ولورین در فیلم Deadpool 3، ستاره‌ی این نقش هیو جکمن (Hugh Jackman) در مورد آن به گفتگو نشسته است. او در مورد بازگشت به این نقش می‌گوید:

تبلیغات

او همچنین در مورد ولورین فیلم Deadpool 3 افزود:

هیو جکمن می‌گوید ولورین در فیلم Deadpool 3 عصبانی‌تر و بد خلق‌تر از همیشه باز خواهد گشت.

هنگامی در مورد داستان فیلم Deadpool 3 از او پرسیده شد، هیو جکمن جزئیات زیادی را فاش نکرد؛ اما نکات جالبی را در مورد تجربه‌ی خود از کار بر روی این اثر را شرح داد. او در اینباره گفت:

هیچ انتخاب دیگری وجود نداشت. او در این فیلم عصبی‌تر و بد اخلاق‌تر از همیشه خواهد بود و او رایان رینولدز را از لحاظ فیزیک حساب به چالش خواهد کشید.

هنوز برای بعضی از طرفداران خبر بازگشت ولورین به دنیای سینما، به مانند یک رویا می‌ماند و نمی‌توانند آن را باور کنند. پس از خریداری استودیو فاکس توسط دیزنی و آغاز اشارات به شخصیت ولورین در فیلم‌های ددپول، علی‌رغم تمام تکذیبیه‌ها طرفداران بالأخره می‌دانستند که روزی ولورین باری دیگر بر پرده‌ی نقره‌ای حاضر خواهد شد.

فیلم Deadpool 3 در تاریخ 6 سپتامبر 2024 (16 شهریور 1403) به روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت.

این کار واقعاً لذت‌بخش است. پنج‌سال گذشته است و من هرگز فکر نمی‌کردم که باری دیگر به این نقش بازگردم و من واقعاً به خاطر این مسئله هیجان‌زده هستم.