هیو جکمن: فیلم Deadpool 3 میزبان سفرهای زمانی خواهد بود

منبع: اسکرین‌رنت


منبع: https://gamefa.com/897137/hugh-jackman-confirms-deadpool-3-will-involve-time-travel/

با توجه به پایان‌بندی فیلم Logan که به طرزی حماسی ماجراجویی‌های شخصیت ولورین را برای همیشه به اتمام رسانده است، منطقی خواهد بود که هیو جکمن قصد نداشته باشد تا این موضوع را دستخوش تغییر نماید. موضوعی که طبق صحبت‌های او باید همچنان دست نخوره باقی بماند.

هیو جکمن را آخرین‌بار در فیلم Logan (لوگان) و در قامت شخصیت محبوب ولورین مشاهده کردیم که هنرنمایی به یاد ماندنی‌ای را از خود بر جای گذاشت. با این حال پس از خرید تمام آثار کمپانی فاکس توسط کمپانی دیزنی، شاهد ملحق شدن او به دنیای سینمایی هستیم که فاز چهارم آن به تازگی پایان یافته است.

رایان رینولدز در یک ویژه برنامه بسیار جذاب فاش کرد که هیو جکمن در فیلم Deadpool 3 (ددپول 3 ) در قامت ولورین حضور خواهد یافت تا رویارویی تماشایی را در مقابل شخصیت وید ویلسون رقم بزند. مسئله‌ای که به نوعی حضور مردان ایکس را در دنیای سینمایی مارول رسماً تایید خواهد کرد.

با وجود این که اطلاعات چندانی از فیلم Deadpool 3 منتشر نشده است اما هیو جکمن در طی مصاحبه جدید خود مسئله مهمی را از این دنباله در نزد مخاطبین فاش کرده است.

بازیگر نقش ولورین در تازه‌ترین مصاحبه خود فاش کرده که وقایع فیلم Deadpool 3 حول محور سفرهای زمانی خواهد بود.

با این حال موضوع سفر در زمان می‌تواند گزینه‌های بسیاری را پیش روی استودیو مارول قرار دهد. یکی از گزینه‌ها می‌تواند بازگشت به زمانی باشد که ددپول به گذشته سفر کرده و ولورین را پیش از مرگش در فیلم Logan ملاقات نماید. گزینه دیگری که محتمل‌تر به نظر می‌رسد این است که ددپول به گذشته سفر کرده و با ولورین دنیای 616 مواجه شود؛ مسئله‌ای که می‌تواند حضور هیو جکمن را در آثار متعددی از دنیای سینمایی مارول تضمین نماید. در هر حال باید صبر کرد و دید که سفرهای زمانی به چه صورت در Deadpool 3 به کار گرفته شده و ولورین چگونه وارد دنیای سینمایی مارول خواهد شد.

فیلم Deadpool 3 در تاریخ 8 نوامبر 2024 (18 آبان 1403) در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.

ایده سفرهای زمانی که در حال حاضر در دنیای سینمایی مارول جریان دارد، مسئله مهمی می‌باشد که ما از این ویژگی برای روایت داستانی حول محور سفر به گذشته و زمان‌های مختلف استفاده خواهیم کرد. خط زمانی فیلم Logan برای من و طرفداران بسیار بااهمیت بوده و از طریق عنصر سفرهای زمانی مجبور نخواهیم بود تا به این پروژه لطمه‌ای وارد نماییم.

تبلیغات