وام مسکن خود را بپردازید و DNA بیگانه را جذب کنید

تبلیغات

برای مثال، با ویژگی «خانه رویایی» بازیکنان یک منزل قابل شخصی‌سازی و لوکس را برای خود خریداری می‌کنند، اما در ازای خرید آن باید به صورت هفتگی ۱۲۵،۰۰۰ از اعتباری که دارند را به عنوان قسط وام خرید مسکن پرداخت کنند.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/968674/starfield-%D9%88%D8%A7%D9%85-%D9%85%D8%B3%DA%A9%D9%86-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D8%AF-%D9%88-dna-%D8%A8%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%B1%D8%A7/

گفته می‌شود Starfield تقریباً یک شبیه‌ساز زندگی است و چیزهای زیادی وجود دارد که استودیوی بازی‌سازی بتسدا (Bethesda) برای ساخت این بازی در نظر گرفته است. مواردی که برای یک شوتر اول شخص و جهان‌ باز، زبانزد به نظر می‌رسند.

نظر شما در این باره چیست؟

مجموعه‌ای از اسکرین‌شات‌ها توسط افرادی که Starfield را به‌ صورت دسترسی زودهنگام بازی می‌کنند به بیرون درز پیدا کرده که صفحه ایجاد شخصیت، ویژگی‌ها و عناصر پس‌زمینه‌ای را که یک بازیکن می‌تواند قبل از بازی انتخاب کند، به همراه موارد دیگر نشان می‌دهند.

منبع: Insider Gaming

ویژگی‌هایی وجود دارد که بازیکن را با برخی از ادیان همسو می‌کنند، حتی نیاز آشکاری برای کمک به والدین وجود دارد که با بازنشستگی‌شان کنار بیایند و با ادامه زندگی، دچار فقر و تنگدستی نشوند.

مجموعه‌ای از اسکرین‌شات‌ها توسط افرادی که Starfield را به‌ صورت دسترسی زودهنگام بازی می‌کنند به بیرون درز پیدا کرده است. با ما همراه باشید.

با این حال، تعدادی از موارد موجود در این اسکرین‌شات‌ها برجسته‌تر هستند؛ از جمله اینکه به شما اجازه داده می‌شود DNA بیگانه را جذب کنید، همچنین می‌توانید «خانه‌ای لوکس و قابل شخصی‌سازی» داشته باشید، البته در ازای پرداخت اقساط وام مسکنی که متحمل می‌شوید.

همچنین یک پرک به نام Alien DNA وجود دارد که به بازیکن اجازه می‌دهد تا در بخش‌های خاصی، مانند توانایی‌های حرکت، افزایش سلامت، افزایش اکسیژن و … تقویت‌های دائمی به دست آورد. در مجموع، هفده ویژگی و پس‌زمینه‌ی متفاوت برای انتخاب وجود دارد و هر پس‌زمینه نیز طیف وسیعی از مهارت‌های اولیه را به بازیکن ارائه می‌دهد.

Starfield: وام مسکن خود را بپردازید و DNA بیگانه را جذب کنید.

گزینه‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد. یک بازیکن می‌تواند تا سه ویژگی و یک «پس‌زمینه» را قبل از شیرجه زدن به دنیای گسترده و باز Starfield انتخاب کند.