واکنش آنتونیو باندراس به هنرنمایی تام هالند در نقش زورو

ستاره فیلم The Mask of Zorro نسبت به هنرنمایی تام هالند در نقش زورو واکنش نشان داده است.

منبع: مووی‌وب


منبع: https://gamefa.com/889923/antonio-banderas-endorses-tom-holland-to-star-in-a-zorro-reboot/

تبلیغات

طی سال‌های اخیر شاهد شایعات مختلفی حول محور احیای فرنچایز Zorro بوده‌ایم. یکی از این پروژه‌ها سریالی با هنرنمایی ویلمر والدراما (Wilmer Valderrama) خواهیم بود که روایتی از زورو را برای نسل جدید طرفداران در سرویس استریم دیزنی‌پلاس به ارمغان خواهد آورد. حتی اگر تام هالند نقشی در آینده این فرنچایز نداشته باشد، اما طرفداران علاقه دارند تا شاهد حضور حتی کوتاه آنتونیو باندراس در پروژه‌ای مرتبط با زورو باشند.

انتخاب من تام هالند است. با او در پروژه Uncharted همکاری داشتم و سرشار از انرژی و روحیه مثبت می‌باشد. او پتانسیلش را دارد، پس چرا که نه؟

آنتونیو باندراس (Antonio Banderas) به ترتیب در سال‌های 1998 و 2006 و فیلم‌های The Mask of Zorro و The Legend of Zorro ایفاگر نقش زورو بود و هنرنمایی جذاب و ماندگاری را از خود بر جای گذاشت. او طی سال‌های گذشته نیز با کوئنتین تارانتینو (Quentin Tarantino) در گفت و‌ گو بود تا فیلمی مشترکی را بین زورو و Django Unchained تهیه نماید؛ پروژه‌ای که در نهایت به سرانجام نرسید.

با توجه به موفقیت سه‌گانه اخیر مرد عنکبوتی و فیلم Uncharted به نظر می‌رسد که آینده درخشانی برای تام هالند در سینمای هالوود رقم خواهد خورد که می‌توانیم شاهد حضور او در پروژه‌هایی مختلف و شناخته شده باشیم.

حال او در تازه‌ترین مصاحبه خود به صحبت درباره آینده فرنچایز زورو پرداخته و اعلام نموده که همانند کاری که آنتونی هاپکینز (Anthony Hopkins) در گذشته انجام داده بود، دوست دارد تا شنل این قهرمان را در پروژه‌ای جدید به یک بازیگر جوان واگذار نماید. زمانی که از او درباره بازیگر جدید نقش زورو سوال شد، او به تام هالند (Tom Holland) اشاره کرد که در فیلم Uncharted با یکدیگر همکاری داشته‌اند.