واکنش احساسی هنری کویل درباره بازگشت در نقش سوپرمن

علی‌رغم این که پس از سال‌ها بالاخره شاهد حضور سوپرمن هنری کویل بر پرده سینما بودیم، اما طرفداران این شخصیت زمان زیادی را برای مشاهده دوباره وی صرف نخواهند کرد. زیرا پروسه تولید دنباله فیلم Man Of Steel نه تنها به صورت رسمی آغاز شده است، بلکه هنری کویل در باقی آثار دنیای سینمایی دی‌سی نیز می‌تواند حضور داشته باشد که فیلم The Flash یکی از گزینه‌های محتمل می‌باشد.

حضور در صحنه پس از تیتراژ فیلم بلک آدام لحظه بسیار حساسی برای من بود. از احساسام نسبت به این مسئله مطمئن نبودم، زیرا نمی‌دانستم آیا با پوشیدن دوباره لباس مرد پولادین می‌توانم همان احساس گذاشته را تجربه کنم یا خیر! این لباس را برای آن صحنه انتخاب کردم زیرا از بار نوستالژی بسیاری برخودار می‌باشد. برای من لحظه بسیار حساسی بود زیرا ایستادن در آن نقطه برای من لذت‌بخش است. با قاطعیت می‌توانم بگویم که سکانس پایانی فیلم، یکی از بهترین لحظات در تمام طول کاری من می‌باشد و فرصت پوشیدن دوباره این لباس برای من بسیار خوشایند خواهد بود.

شخصیت سوپرمن برای من اهمیت ویژه‌ای دارد. 5 سال از آخرین‌باری که در این نقش حضور داشتم می‌گذرد و هیچگاه امیدم را برای بازگشت از دست ندادم. این که اینجا نشسته و درباره این مسائل صحبت می‌کنم، برای من شگفت‌انگیز است. بسیار هیجان‌زده هستم تا اعلام نمایم که آینده بسیار درخشان و فوق‌العاده‌ای در انتظار سوپرمن و جایگاه او در DCEU می‌باشد که به زودی از آن‌ها مطلع خواهید شد.

منبع: IGN

پسر همسایهپلنگ پیرهن صورتی


منبع: https://gamefa.com/881446/henry-cavill-reveals-why-he-chose-the-superman-suit-in-black-adam-cameo/

هنری کویل سرانجام به صحبت درباره نقش نمادین خود پرداخت و به حضورش در فیلم Black Adam واکنش نشان داد.

بازگشت سوپرمن به دنیای سینمایی دی‌سی را باید به لطف تلاش‌های بی‌وقفه و تاثیرگذار دوئین جانسون (Dwayne Johnson) دانست که سال‌ها برای ساخت فیلم Black Adam، پایه‌ریزی یک برنامه بهتر و منسجم‌تر برای DCEU و بازگشت هنری کویل زحمت کشید و توانست تا طرفداران دی‌سی را خوشحال نماید.

سرانجام پس از سال‌ها انتظار و گمانه‌زنی حول محور جایگاه و بازیگر نقش سوپرمن در آینده دنیای سینمایی دی‌سی، در صحنه پس از تیتراژ فیلم Black Adam شاهد بازگشت هنری کویل (Henry Cavill) در قامت پسر کریپتون بودیم. واقعه‌ای شگفت‌انگیز و تماشایی که زمینه‌ساز دوران جدیدی در DCEU خواهد بود.


تبلیغات

باید دید که مسیر دنیای سینمایی دی‌سی به چه سمت و سویی کشیده خواهد شد و چه پروژه‌هایی برای آینده آن در نظر گرفته شده است.

این ستاره محبوب سینما که به تازگی پستی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و نسبت به بازگشتش در DCEU واکنش نشان داد؛ حال به تازگی در یک پادکست خبری حضور یافته و صحبت‌های جدیدی حول محور سوپرمن و فیلم Black Adam داشته است.