واکنش جیمز گان به شایعات اخیر پیرامون دنیای سینمایی دی‌سی


جیمز گان در توییت‌هایی به شایعات اخیر پیرامون دنیای سینمایی دی‌سی واکنش نشان داده است.

جیمز گان و پیتر سفران به تازگی سکان هدایت استودیو دی‌سی را برعهده گرفتند و به دنبال آن هستند تا تغییرات مثبتی در این دنیای سینمایی ایجاد و نقشه راهی منسجم برای آینده آن ترسیم کنند.

همین نیز سبب شده تا به تازگی شایعات مختلف و اغلب نگران‌کننده‌ای درباره برخی از بازیگران و فیلم‌های آینده دی‌سی شکل بگیرد. این شایعات نیز در مورد کنسل شدن فیلم واندر وومن ۳ (Wonder Woman 3)، ساخته نشدن فیلم مرد پولادین ۲ (Man of Steel 2) با بازی هنری کویل و پایان حضور جیسون موموآ در نقش آکوامن است.

حالا جیمز گان در چندین توییت تازه به این شایعات واکنش نشان داده اما به طور مشخصی چیزی را تایید نکرده است. او اظهار داشته:

برخی از گزارش‌‌ها و شایعات منتشر شده در روزهای گذشته حقیقت دارند؛ برخی از آن‌ها نیز نیمه درست هستند و برخی دیگر اصلا صحت ندارند. در مورد برخی از آن‌ها نیز هنوز به طور قطعی تصمیم نگرفتیم.

ماه اول حضور ما در استودیو دی‌سی مفید بوده اما ساخت برنامه داستانی ۱۰ ساله زمان می‌برد و ما هنوز در اول راه هستیم.

تبلیغات

زمانی که ما این مسئولیت را پذیرفتیم، می‌دانستیم که قدم در چه محیطی می‌گذاریم و بدون شک، برای حرکت به سوی داستان‌سرایی منسجم در دنیای فیلم، سریال، انیمیشن و بازی باید یک دوره انتقالی را پشت سر بگذرانیم.

این دوره انتقالی به این منظور است که ما بتوانیم موارد مثبت دنیای سینمایی دی‌سی در گذشته را ادامه بدهیم و مشکلاتی که وجود داشته است را اصلاح کنیم.

مطمئنا همه افراد از کارهای ما خشنود نخواهند شد و این کاملا قابل درک است اما مطمئن باشید که ما تمام این کارها را برای کمک به کاراکترها و داستان‌هایی می‌کنیم که همه ما آن‌ها را دوست داریم.

برای جواب‌های بیشتر در مورد آینده دنیای سینمایی دی‌سی باید زمان بیشتری منتظر باشید. ما به این کاراکترها و داستان‌ها زمان و توجه کافی می‌دهیم و مطمئنا هنوز سوالات و مسائلی وجود دارد که خود ما در مورد آن‌ها به قطعیت نرسیدیم.

منبع: اسکرین رنت


منبع: https://gamefa.com/893753/dcu-james-gunn-future-slate-changes-report-response/