واکنش دیوید لینچ به تماشای فیلم از طریق تلفن همراه

منبع: گیمزرادار


منبع: https://gamefa.com/932528/david-lynch-thinks-that-watching-a-movie-on-your-phone-is-sad/

دیوید لینچ یکی از کارگردانان صاحب سبک و بزرگ تاریخ سینما می‌باشد که تاکنون آثاری ماندگار و جذاب همچون The Elephant Man (مرد فیل‌نما)، Lost Highway (بزرگراه گمشده) و Twin Peaks (توئین پیکس) را کارگردانی کرده است. کسی که اظهارات او همیشه با واکنش‌های متفاوتی از سمت سینماگران مواجه شده و حال طبق تازه‌ترین صحبت‌های وی، تماشای فیلم از طریق صفحه کوچک تلفن‌های همراه را امری ناراحت‌کننده خطاب کرده است.

همه‌گیری ویروس کرونا مانع از رفتن مردم به سالن‌های تئاتر و سینما شده و فیلم‌های سینمایی در وضعیت بسیار بدی قرار گرفته‌اند زیرا سریال‌های تلویزیونی در حال تصاحب جایگاه آن‌ها در نزد مردم می‌باشند. من اعتقاد دارم که اگر مردم فیلمی را از طریق تلفن‌های همراه مشاهده کرده باشند، در اصل هیچ چیز را تماشا نکرده‌اند و این موضوع بسیار عجیب و غم‌انگیز است.

دیوید لینچ تماشای فیلم از طریق تلفن همراه را امری ناراحت‌کننده خطاب کرده است.

تبلیغات

او اعتقاد دارد که اگرچه سریال‌های تلویزیونی به خودی خود سرگرمی بدی نیستند اما موضوع دردآور، جایگاه فعلی سینماها و کنار گذاشته شدن آن‌ها توسط مخاطبین می‌باشد. دیوید لینچ در گذشته نیز درباره تماشای فیلم از طریق تلفن همراه واکنش نشان داده بود و اعلام داشت که اگر که کسی اعتقاد دارد از طریق چنین صفحه کوچکی به تماشای یک فیلم نشسته، خود را گول زده و به هیچ عنوان نمی‌تواند لذت واقعی فیلم دیدن را تجربه نماید.