واکنش رایان رینولدز نسبت به حضور تیلور سوئیفت در Deadpool 3


برخی شایعات از حضور تیلور سوئیفت در فیلم Deadpool 3 خبر می‌داد که واکنش رایان رینولدز را در پی داشته است.

فیلم Deadpool 3 با هنرنمایی رایان رینولدز (Ryan Reynolds) نه تنها سه‌گانه وید ویلسون را به سرانجام خواهد رساند، بلکه به سبب بازگشت هیو جکمن (Hugh Jackman) به نقش ولورین می‌تواند به یک شگفتی بزرگ در ژانر ابرقهرمانی تبدیل شود که طرفداران این فرنچایز را تاکنون به وجد آورده است.

بنا به گفته‌های رایان رینولدز، او به مدت 6 سال در تلاش بوده تا نظر مثبت هیو جکمن را برای بازگشت در نقش ولورین جلب نماید. موضوعی که سرانجام در طی یک ویدیو شگفت‌انگیز به وقوع پیوست. با این حال خواننده مشهور، تیلور سوئیف (Taylor Swift) در سال گذشته موزیک ویدویی تحت عنوان All Too Well: The Short Film را منتشر کرده بود که در همان خانه‌ای جریان داشت که رایان رینولدز و هیو جکمن خبر همکاری خود را منتشر کرده بودند. در هنگام اعلام خبر بازگشت ولورین به دنیای سینمایی مارول نیز شاهد پیراهنی مرتبط با این خواننده بودیم که گمانه‌زنی‌ها را دو چندان کرده بود.

همین مسائل باعث شد تا شایعاتی مختلفی درباره حضور این خواننده در فیلم ددپول 3 شکل بگیرد که واکنش رایان رینولدز را در پی داشته است. او در جریان مصاحبه با اینترتینمنت تونایت نسبت به این مسئله واکنش نشان داد و اعلام نمود که شایعات پیش آمده تنها یک شوخی و کاملاً اتفاقی بوده و تیلور سوئیف به هیچ عنوان در این دنباله حضور نخواهد داشت یا حداقل فعلاً چنین اتفاقی برنامه‌ریزی نشده است.

تبلیغات

با این حال او اعلام کرده که برای حضور دوستش در چنین پروژه‌ای حاضر است تا هر کاری انجام دهد. این بازیگر محبوب اعتقاد دارد که تیلور سوئیفت یک نابغه در حوزه کاری خود بوده و او را به مانند عضوی از خانواده خود می‌پندارد که بسیار برایش عزیز است.

با توجه به این که مارول مشغول به خدمت گرفتن افراد شناخته شده بسیاری از نقاط مختلف جهان می‌باشد، بعید نیست که روزی شاهد حضور تیلور سوئیفت در دنیای سینمایی مارول باشیم.

فیلم Deadpool 3 به عنوان یکی از پروژه‌های فاز ششم دنیای سینمایی مارول در تاریخ 24 نوامبر 2024 (4 آذر 1403) در سینما اکران خواهد شد.

منبع: کولایدر

Lonesome guy


منبع: https://gamefa.com/885068/deadpool-3-ryan-reynolds-responds-to-taylor-swift-fan-theories/