واکنش کوین فایگی به ساخت فیلم Black Panther 3

در حال حاضر رایان کوگلر (Ryan Coogler) در تلاش است تا Black Panther: Wakanda Forever را به بهترین نحو ممکن برای طرفداران به ارمغان بیاورد و پس از آن می‌تواند درباره آینده این فرنچایز تصمیم بگیرد.

نیت مور (Nate Moore) نیز که به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان این دنباله شناخته می‌شود، در مصاحبه اخیر خود اعلام نمود که پیش از آغاز پروسه ساخت Black Panther 3 باید ببینند که تماشاگران این فرنچایز چه واکنشی نسبت به Wakanda Forever نشان خواهند داد.

فیلم Black Panther: Wakanda Forever برای اکران در تاریخ 11 نوامبر (20 آبان) در نظر گرفته شده است.

این کارگردان از استعدادی منحصر به فرد برخودار است و به نظر من تنها کسی خواهد بود که می‌تواند سه‌گانه پلنگ سیاه را به اتمام برساند. حال که چادویک بوزمن را از دست داده‌ایم؛ امیدوارم که تیم فعلی ادامه پیدا کرده و بتوانیم داستان‌های جدیدی را به ارمغان بیاوریم.

کوین فایگی در تازه‌ترین اظهارات خود فاش کرده که در صورت مهیا بودن شرایط می‌توانیم شاهد ساخت فیلم Black Panther 3 باشیم.

فاز چهارم دنیای سینمایی مارول با پروژه‌ سینمایی Black Panther: Wakanda Forever پایان خواهد یافت. دنباله‌ای بر فیلم سال 2018 که در نبود زنده یاد چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) با داستانی کاملاً جدید برای مخاطبین به ارمغان آورده شده است. فیلمی که حول محور رویارویی واکاندا و آتلانتیس بوده و وقایع هیجان‌انگیزی را در MCU رقم خواهد زد.

دومین فیلم از مجموعه پلنگ سیاه که به سبب ضعف آثار فاز چهارم دنیای سینمایی مارول، زیر ذره‌بین قرار گرفته است؛ از بازیگرانی همچون لتیشیا رایت (Letitia Wright)، لوپیتا نیونگو (Lupita Nyong’o)، وینستون دوک (Winston Duke)، دومینیک تورن (Dominique Thorne)، تنوچ هوئرتا (Tenoch Huerta) و مارتین فریمن (Martin Freeman) بهره می‌برد بهره می‌برد.

تبلیغات

منبع: کولایدر

Elise French Gamer


منبع: https://gamefa.com/885055/black-panther-3-kevin-feige-says-these-characters-deserve-to-continue/

علی‌رغم این که در جریان پنل مارول واقع در مراسم D23 هیچ اشاره‌ای به فیلم Black Panther 3 تا پایان فاز ششم نشده است، با این حال کوین فایگی (Kevin Feige) طی مصاحبه جدید خود با خبرگزاری ورایتی به این مسئله واکنش نشان داده و اعلام نموده که: