وب‌سایت رسمی متال گیر احتمالاً به تکمیل مجموعه Metal Gear Solid: Master Collection اشاره دارد

وب‌سایت متعلق به بازی Metal Gear Solid: Master Collection می‌گوید که باید منتظر انتشار دیگر آثار کلاسیک سری باشیم.

قسمت اول از این کالکشن شامل قسمت اول از سری به‌همراه مراحل اضافی موسوم به VR Missions و Special Missions، هم‌چنین Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty و Metal Gear Solid 3: Snake Eater می‌شود. دو بازی آخر البته پیش از این نیز در قالب کالکشن HD مجموعه در سال ۲۰۱۱ منتشر شده بودند. بنابراین بازیکنان می‌توانند انتظار داشته باشند که این کالکشن شامل محتوای جدیدی نسبت به نمونۀ مشابه سال ۲۰۱۱ باشد؛ خصوصاً آن‌که حالا پس از عرضۀ قسمت پنجم، بازی‌های آرکید سری نیز اهمیت بالاتری پیدا می‌کنند.

تبلیغات

منبع: Gamingbolt

Manny Calavera


منبع: https://gamefa.com/941860/metal-gear-solid-master-collection-konami-potentially-hinting-more-classic-re-releases/

بازی Metal Gear Solid: Master Collection براساس اعلام کونامی در تاریخ نامشخصی در پاییز امسال منتشر می‌شود.

زمانی هیچ‌شخصی فکرش را نمی‌کرد اما سرانجام کونامی در جریان مراسم PlayStation Showcase از بازسازی قسمت سوم حماسۀ هیدئو کوجیما رونمایی کرد. با نام Metal Gear Solid Delta: Snake Eater، به‌نظر می‌رسد که حالا کونامی کمر همت بسته تا به فرانچایز محبوبش شروعی دوباره ببخشد. اگرچه بازی از حالا پلتفرم‌های مقصدش را مشخص کرده، اما هنوز تاریخ انتشاری ندارد؛ بنابراین طرفداران می‌توانند تا زمان عرضۀ این بازسازی، با برخی نسخه‌های کلاسیک سری تحت نام Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 تجدید میعاد کنند.

نکتۀ قابل توجه این کالکشن اما از آن‌جایی که مشخص است، عبارت «Vol. 1» در پایان نامش بود که نشان دهندۀ ادامه‌دار بودن لیست بازی‌های موجود در آن است. کونامی هم به‌همین مناسبت و در تأیید این گمان نزدیک به واقعیت، در صفحه رسمی اینترنتی این بازی پس از لیست کردن سه قسمت اول سری، یک علامت سوال قرار داده و در پایین آن نوشته است: «برای دریافت اخبار بیش‌تر گوش‌‌به‌زنگ باشید.»

 "وب‌سایت رسمی متال گیر احتمالاً به تکمیل مجموعه Metal Gear Solid: Master Collection اشاره دارد"