وضعیت نامشخص انیمه Alien vs. Predator

تبلیغات

برخلاف تصور عموم، زمانی که خبر ساخت یک محصول اعلام می‌شود, هیچ تضمینی وجود ندارد که محصول نام برده شده در نهایت منتشر شود و بارها شاهد بوده‌ایم که پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی بسیاری حتی در آخرین مراحل ساخت خود نیز به صورت تمام و کمال توقیف شده و به خاطرات پیوستنه‌اند. در سوی دیگر نیز اگر که یک کمپانی دست به تولید پروژه‌ای بزند که مراحل تولید آن به اتمام رسیده باشد، به ندرت می‌توان از فاش شدن وضعیت آن جلوگیری کرد و دیر و یا زود اخبار در فضای مجازی منتشر خواهد شد.

باید صبر کرد و دید که رویارویی دوباره موجودات بیگانه محبوب سینما در غالب انیمه Alien vs. Predator به چه سرنوشتی دچار خواهد شد!

انیمه Alien vs. Predator یکی از پروژه‌های مخفی کمپانی دیزنی می‌باشد که دلیل عدم انتشار آن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

او فاش کرده که پیش از خریداری کمپانی فاکس قرن بیستم، بحث ساخت این انیمه در میان بوده و پس از بر عهده گرفتن ساخت فیلم جدید بیگانه توسط ریدلی اسکات، این پروژه به حاشیه رانده شد و تا حدودی فراموش گشت. در حالی که تمامی توجهات به فیلم بیگانه ریدلی اسکات معطوف شده بود، انیمه Alien vs. Predator آن سرمایه‌گذاری و توجه مورد نیاز را دریافت نکرد.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/940084/why-isnt-disney-releasing-their-secret-alien-vs-predator-anime/

این احتمال وجود دارد که به سبب عدم استقبال از آخرین فیلم بیگانه ساخته شده که فروش بسیار کمی را در باکس آفیس نیز تجربه کرد، کمپانی دیزنی نسبت به انتشار این انیمه دو به شک بوده و از انتشار آن خودداری کرده است. با این حال اگر که طبق صحبت‌های این تهیه‌کننده، ۱۰ قسمت از انیمه Alien vs. Predator تولید شده باشد، کمپانی دیزنی در نهایت باید تصمیم نهایی خود را گرفته و تکلیف این پروژه را مشخص نماید.

این پاراگراف را برای شما توضیح دادیم تا نسبت به وضعیت انیمه Alien vs. Predator (بیگانه علیه غارتگر) آشنایی پیدا کافی داشته باشید. در سال ۲۰۰۴ بود که شاهد فیلمی به همین نام توسط کمپانی فاکس قرن بیستم بودیم که علی‌رغم نقدهای منفی و فروش نه چندان جالب توجه اما موفق شد تا طرفداران خاص خود را پیدا نماید. طی چند سال گذشته نیز ساخت یک انیمه حول محور رویارویی موجودات بیگانه محبوب سینما توسط کمپانی دیزنی در میان بوده که خبرگزاری IGN گزارش جالبی را درباره آن تهیه کرده است.

طبق این گزارش، مراحل ساخت انیمه Alien vs. Predator به صورت کامل به پایان رسیده و آماده انتشار می‌باشد. با این حال بنا به دلایل نامعلوم، کمپانی دیزنی از انتشار آن خودداری کرده است. یکی از تهیه‌کنندگان این مجموعه درباره این انیمه به صحبت پرداخته و اعلام کرده که:

کمپانی دیزنی و استودیو قرن بیستم ۱۰ قسمت از این انیمه را تولید کرده‌اند و ۲ فرد بااستعداد و دوست‌داشتنی به نام‌های اریک کالدرون و دیو بیکر وظیفه تولید آن را بر عهده داشته‌اند.