ویدیویی از بازی معرفی‌نشده‌ی کوجیما Overdose فاش شد


تبلیغات

همانطور که مشاهده کردید، ویدیوی بالا حرکت کردن شخصیتی چراغ قوه به دست در راهروهایی تاریک را از زاویه‌ی دید سوم‌شخص نشان می‌دهد. در انتهای آن نیز شاهد یک جامپ اسکیر (Jump scare) هستیم. سپس عبارت «Game Over» نمایش داده می‌شود و پس از آن عبارت «A Hideo Kojima Game» در کنار نام بازی یا همان Overdose بر تصویر نقش می‌بندد.

در هفته‌های اخیر هم شاهد تأیید حضور ال فانینگ (Elle Fanning) و شیوری کوتسونا (Shiori Kutsuna) در بازی بعدی این استودیو بوده‌ایم. این بازی‌ساز ژاپنی در مصاحبه‌ی اخیر خود با گاردین (The Guardian) اعلام کرده بود که ساخته‌ی بعدی‌اش «همچون مدیومی کاملاً جدید» است که در صورت موفقیت، نه تنها صنعت بازی، بلکه صنعت سینما را هم متحول خواهد کرد.

ویدیویی منتشر شده است که عنوانی ترسناک را نشان می‌دهد و به نظر می‌رسد که به پروژه‌ی جدید هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) یعنی Overdose مربوط باشد.

به گفته‌ی هندرسون، استودیوی کوجیما پروداکشنز از آن‌ها خواسته بود که گزارش خود مبنی بر توصیف ویدیوی منتشرشده را حذف کنند؛ اقدامی که به شایعات دامن زد. کوجیما پس از انتشار Death Stranding در نوامبر 2019 همواره اشاراتی به بازی بعدی خود داشت. او حتی در همان ماه اعلام کرده بود که به جهت آمادگی برای پروژه‌ی بعدی خود، در حال دیدن فیلم‌های ترسناک است. او همچنین در آوریل 2020 گفت که دوست دارد روزی «یک عنوان ترسناک انقلابی» بسازد. کوجیما در ماه ژوئن نیز همکاری با ایکس باکس در ساخت عنوانی مبتنی بر بستر ابری را تأیید کرده بود.

این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که به تازگی، دو تصویر تار از این ویدیو فاش شده بود. به نظر می‌رسد این ویدیو که در ادامه قابل مشاهده است، همان ویدیویی باشد که چندی پیش تام هندرسون (Tom Henderson) در وبسایت Try Hard Guides از فاش شدنش برای تعداد محدودی از افراد خبر داده بود. مارگارت کوالی (Margaret Qualley) که در نخستین ساخته‌ی استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) پس از جدایی از کونامی (Konami) حضور داشت، در این ویدیو نیز حضور دارد.

همچنین، شایان ذکر است که نورمن ریداس (Norman Reedus)، بازیگر شخصیت سم پورتر بریجز (Sam Porter Bridges) در Death Stranding، در دست ساخت بودن دنباله‌ی آن را در ماه مه تأیید کرده بود.


منبع: https://gamefa.com/883400/%D9%88%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C%D9%86%D8%B4%D8%AF%D9%87%DB%8C-%DA%A9%D9%88%D8%AC%DB%8C%D9%85%D8%A7-ove/