ویدیویی از سریال Wednesday ساخته تیم برتون منتشر شد

این سریال تازه بازسازی آثار قبلی نیست و روی ماجراجویی‌های دختر خانواده آدامز به نام ونزدی تمرکز خواهد داشت. از جمله دیگر بازیگران حاضر در سریال «ونزدی» می‌توان به کاترین زتا جونز (Catherine Zeta-Jones) در نقش مورتیشیا آدامز، لوئیس گوزمان (Luis Guzmán) در نقش گومز آدامز، فرد آرمیسن (Fred Armisen) در نقش عمو فستر، آیزاک اوردونز (Isaac Ordonez) در نقش پاگزلی آدامز و ویکتور دوروبانتو (Victor Dorobantu) در نقش ثینگ اشاره کرد.

ال گوف (Al Gough) و مایلز میلار (Miles Millar) مدیر اجرایی سریال «ونزدی» هستند که در این ویدیوی تازه منتشر شده در مورد ساخت سریال صحبت کردند. آن‎‌ها اظهار داشتند که در طراحی صحنه که شامل قلعه‌های مرتفع، راهروهای مخفی و سیاه‌چال‌های فراوان است، از معماری گوتیک بهره گرفتند.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/884892/wednesday-featurette-tim-burton-nevermore-academy/

در این ویدیوی منتشر شده از سریال «ونزدی» کارگردان این اثر یعنی تیم برتون (Tim Burton) در مورد ساخت آکادمی نِورمور (Nevermore Academy) در این سریال توضیحاتی را ارائه داده است. این آکادمی، مدرسه‌ای است که افراد طرد شده از جامعه همچون خون‎‌آشام‌ها، گرگینه‌ها و همچنین ونزدی آدامز با بازی جنا اورتگا (Jenna Ortega) در آن حضور پیدا می‌کنند.

به تازگی ویدیویی از سریال Wednesday منتشر شده که صحنه‌هایی از فیلم و مصاحبه با عوامل سازنده آن را به نمایش در می‌آورد.

تمام قسمت‌های فصل اول سریال «ونزدی» در تاریخ ۲۳ نوامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (چهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱) روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه خواهند شد.

تبلیغات

سریال ونزدی (Wednesday) یکی از سریال‌های مورد انتظار سرویس آنلاین نتفلیکس به شمار می‌رود که تنها چند هفته تا پخش آن باقی مانده و حالا نیز ویدیویی از آن منتشر شده که پشت صحنه این سریال و همچنین صحنه‌هایی از آن را به تصویر می‌کشد.

سریال «ونزدی» بر اساس مجموعه کمیک‌های محبوب و مشهوری از نویسنده و تصویرگر چارلز آدامز (Charles Addams) ساخته شده است. این کمیک‌ها بارها برای بازی‌های ویدیویی، فیلم‌های سینمایی، انیمیشن‌های سینمایی و سریالی مورد اقتباس قرار گرفتند.