ویدیویی طولانی از بازی Atomic Heart لو رفت


در ویدیوی 14 دقیقه‌ای لو رفتۀ اخیر بازی Atomic Heart، بهبودهای بصری خوبی نسبت‌به بیلدهای ابتدایی بازی به چشم می‌خورند.

تبلیغات

این ویدیوی 14 دقیقه‌ای در یوتیوب (YouTube) به اشتراک گذاشته شده بود، اما استودیوی ماندفیش (MundFish) اقدام به حذف آن کرد. هرچند، این ویدیو دوباره به اشتراک گذاشته شده است و در مقایسه با بیلدهای قبلی بازی پیشرفت‌های گرافیکی خوبی را نشان می‌دهد.

در ادامه می‌توانید این ویدیوی لو رفته را دانلود یا تماشا کنید:

در ادامه، مقایسه‌ای از بیلد 2019 این بازی در برابر جدیدترین تغییرات آن آورده شده است.

همان‌طور که در تصاویر بالا مشاهده می‌کنید، جزئیات بصری تازه و انعکاس‌های بهبودیافته از تغییرات مثبت گرافیکی این بازی بوده‌اند.

مدتی پیش، همراه با پخش‌شدن این شایعه که تریلرهای Atomic Heart تنها تکه‌هایی از بخش‌های جلاخوردۀ بازی را نشان می‌دهند، تصاویر افشا شدۀ دیگری از بازی منتشر شدند. این تصاویر توسط کاربری در انجمن ردیت (Reddit) انتشار یافته بودند که ادعا می‌کرد به فایل‌های بازی Atomic Heart دسترسی دارد.

این تصاویر زمانی لو رفتند که چند روز پیش از آن گزارش‌هایی مبنی بر کرانچ کاری و مشکلات مدیریتی در توسعۀ این بازی منتشر شده بودند و ادعا می‌کردند که تریلرهای این عنوان عملکرد اصلی بازی را نشان نمی‌دهند. از قرار معلوم، روند ساخت بازی Atomic Heart با کرانچ‌های متعدد، عدم پرداخت پاداش‌های تیم سازنده، مشکلات مدیریتی، به‌تأخیر‌افتادن برنامه‌ها، ریبوت‌ها، تریلرهای ساختگی و مشکلات دیگری روبرو شده است.

بیلدهای توسعۀ بازی هر سه ماه یک بار برای سرمایه‌گذاران نمایش داده می‌شوند که منجر به درخواست تغییرات زیادی از جانب آن‌ها شده بود. برخی گزارش‌ها به این موضوع اشاره داشتند که تریلرهای گیم‌پلی بازی Atomic Heart برگرفته از نسخه‌ای بودند که برای نمایش تبلیغاتی طراحی شده است تا حس و حال یک بازی پولیش شده را القاء کنند. در مقطعی از ساخت بازی، تصمیم گرفته شد که آن را به عنوانی جهان آزاد با خط‌های داستانی و دانجن‌های مختلف تبدیل کنند.

بازی Atomic Heart در تاریخ 2 اسفند 1401 (21 فوریه 2023) برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و پلتفرم PC منتشر خواهد شد.

نظر شما در این باره چیست؟

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/904028/%D9%88%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%B7%D9%88%D9%84%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-atomic-heart-%D9%84%D9%88-%D8%B1%D9%81%D8%AA/