ویدیویی گیمپلی بازی Assassin’s Creed Codename Jade لو رفت

کاربری در ردیت ویدیویی منتشر کرده است که دقایقی از گیمپلی یکی از Assassin’s Creed های در دست ساخت با اسم رمز Jade را نمایش می‌دهد.

یوبیسافت در حال حاضر چندین پروژه از مجموعه‌ی Assassin’s Creed را در دست ساخت دارد. البته، اگرچه بیش‌تر آن‌ها نسخه‌ی اصلی محسوب می‌شوند و برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها توسعه می‌یابند، این شرکت برای پلتفرم موبایل نیز برنامه دارد. چندی پیش بود که یوبیسافت در میان نسخه‌های جدید این سری، نسخه‌ای با اسم رمز Jade را هم معرفی کرد. سبک این بازی نقش‌آفرینی جهان‌آزاد خواهد بود که به همین علت، توجه افراد بسیاری به آن جلب شده است.

اکنون، یکی از کاربران ردیت ویدیویی چند دقیقه‌ای را منتشر کرده است که بسیار خوب به نظر می‌رسد. این ویدیو بخشی از بازی را نشان می‌دهد که نیروهای دشمن در حال حمله به قلعه‌ای هستند. از کیفیت بصری چشم‌گیر که بگذریم، مبارزات و پارکور آن نیز نسبتاً خوب به نظر می‌رسند.

این ویدیو در ادامه قابل مشاهده است:

نسخه‌ی اصلی بعدی این سری Assassin’s Creed Mirage خواهد بود که بنا بر گزارش‌های منتشرشده، در ماه اوت 2023 منتشر خواهد شد. دو نسخه‌ی دیگر با اسم رمز RED و HEXE نیز در دست ساخت قرار دارند که به ترتیب ژاپن فئودال و اروپای قرون وسطی را به تصویر می‌کشند.


منبع: https://gamefa.com/896382/%D9%88%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%AF%DB%8C%D9%85%D9%BE%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-assassins-creed-codename-jade-%D9%84%D9%88-%D8%B1%D9%81%D8%AA/

تبلیغات