ویدیوی جدیدی از فیلم Poker Face با بازی راسل کرو منتشر شد –

شما می‌توانید کلیپ منتشر شده از این اثر را در زیر تماشا کنید.

کلیپ منتشر شده از فیلم Poker Face، جیک فولی با بازی راسل کرو را نشان می‌دهد که در حال توضیح دادن قوانین بازی به دوستانش است. او برای جایزه به آن‌ها یک حق انتخاب می‌دهد؛ آن‌ها یا می‌توانند یک ماشین لوکس را انتخاب کنند یا پنج میلیون دلار در قالب ژتون.

فولی به دوستانش قول می‌دهد تا اگر در بازی شرکت کنند ثروتی هنگفت نصییبشان می‌شود؛ اما فولی به دنبال پول نیست، بلکه به دنبال آشکار کردن رازهای گذشته و ظلم‌هایی است که دوستانش به او روا داشته‌اند.

در تازه‌ترین ویدیوی منتشر شده از فیلم Poker Face با بازی راسل کرو، او قوانین بازی را به دوستانش توضیح می‌دهد.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/887621/poker-face-new-clip-russell-crowe/

اگر آن‌ها ماشین لوکس را انتخاب کنند بازی بسیار ساده و مطابق معمول پیش می‌رود؛ اما اگر آن‌ها ریسک کنند و ژتون پنج میلیون دلاری را انتخاب کنند مجبور هستند طبق قوانین جیک بازی کنند و تنها یک نفر از آن‌ها برنده خواهد بود.

تبلیغات

فیلم Poker Face به کارگردانی راسل کرو و بر اساس فیلمنامه‌ای از کرو و استفن ام کوتس (Stephen M.Coates) تولید شده است. از بازیگران این اثر می‌توان به لیام همسورث (Liam Hemsworth) و راسل کرو اشاره کرد. فیلم Poker Face در تاریخ 16 نوامبر 2022 (25 آبان) منتشر خواهد شد.

فیلم Poker Face (پوکر فیس) روایتگر داستان گروهی از دوستان نزدیک یک میلیاردر به نام جیک فولی است که پس از قبول کردن دعوت او مبنی بر شرکت در یک بازی خطرناک، باید اختلافاتشان را کنار بگذارند و برای زنده ماندن از دست گروهی از خلافکاران مسلح که به خانه‌ی فولی یورش برده‌اند با یکدیگر همکاری کنند.