ویدیوی جدیدی از گیم‌پلی بازی The Day Before منتشر شد

در ادامه می‌توانید ویدیوی جدید منتشر شده از گیم‌پلی عنوان The Day Before را تماشا کنید.

در همین حال، بخش عمده‌ای از ویدیوی جدید بازی The Day Before به پرسه زدن در دنیایی نسبتاً بی‌ثمر و نابود شده اختصاص دارد. بازیکنان با ورود به شهر، چند زامبی را از دور مشاهده می‌کنند اما با آن‌ها درگیر نمی‌شوند. در انتها این ویدیو در یک ایستگاه پلیس به پایان می‌رسد که در آن تعدادی از زامبی‌ها به ضرب گلوله کشته می‌شوند. از طرفی دیگر، این تریلر طراحی دنیای بازی و جلوه‌های بصری آن را نمایش می‌دهد.

به طور کلی به نظر می‌رسد طراحی محیط‌ها، صداگذاری آن‌‌ها و نورپردازی در The Day Before در سطح خوبی قرار دارند. این بازی که مدتی پیش بار دیگر با تاخیر مواجه گردید، قرار است در تاریخ 10 نوامبر 2023 (19 آبان سال 1402) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی‌استیشن 5 منتشر شود. گفته شده است دلیل تاخیر دوباره این بازی به مشکل نشان تجاری و دعوای حقوقی بر سر آن ارتباط دارد. با این حال استودیوی Fntastic اخیراً اعلام کرده است که تصمیم آن‌ها برای تاخیر مجدد اثر مذکور پیش از بروز مشکل در نشان تجاری برنامه‌ریزی شده بود.


منبع: https://gamefa.com/910770/the-day-before-gameplay-debuts-features-lots-of-jogging-and-scavenging/

استودیوی Fntastic به‌تازگی یک ویدیوی 10 دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی The Day Before را منتشر کرده است. در این تریلر، برخی از مکانیزم‌های این اثر بقای پسا آخرالزمانی MMORPG شامل اکتشاف، رابط کاربری و همچنین شخصی‌سازی سلاح نمایش داده شدند.

تبلیغات