ویدیوی جدیدی از گیم‌پلی Assassin’s Creed Codename Jade فاش شد


به‌تازگی یک ویدیوی جدید از گیم‌پلی بازی اکشن نقش‌آفرینی جهان باز Assassin’s Creed Codename Jade که برای موبایل در دست توسعه قرار دارد، فاش شده است.

بازی‌های Assassin’s Creed Mirage، Codename RED و Codename HEXE عناوین اصلی بعدی سری Assassin’s Creed به شمار می‌روند که برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی در دست توسعه قرار دارند. از طرف دیگر، یک بازی دیگر از این مجموعه با نام Assassin’s Creed Codename Jade برای موبایل در دست ساخت قرار دارد و اخیراً ویدیوهایی غیر رسمی از گیم‌پلی آن منتشر شده است.

ویدیوی جدید Assassin’s Creed Codename Jade مبارزات، پارکور بازی و بخش مخفی کاری این اثر را نشان می‌دهد. همچنین این ویدیوها تعدادی از محیط‌های بازی را به نمایش می‌گذارد که وقایع آن در سال 215 پیش از میلاد در چین باستان جریان دارد. اخیراً نیز ویدیوی دیگری از این بازی لو رفته است که برای مشاهده‌ی آن می‌توانید به لینک درج شده مراجعه کنید.

تبلیغات

در همین حال، اجرای آهنگ «Ezio’s Family» که در سال‌های گذشته به تم و موسیقی اصلی فرنچایز Assassin’s Creed تبدیل شده و در تعدادی از بازی‌های این مجموعه به اشکال مختلف نمایش داده شده، در بازی Assassin’s Creed Codename Jade نیز فاش شده است.

در ادامه می‌توانید ویدیوی جدید لو رفته از گیم‌پلی بازی Assassin’s Creed Codename Jade را تماشا کنید.

بازی Assassin’s Creed Codename Jade برای گوشی‌های هوشمند دارای سیستم عامل اندروید و iOS در دست توسعه قرار دارد و هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد.


منبع: https://gamefa.com/896821/assassins-creed-codename-jade-new-leak-shows-combat-stealth-parkour-and-more/