ویدیوی مقایسه قسمت ۸ سریال The Last of Us با بازی‌ها

قسمت هشتم سریال «آخرین بازمانده از ما» بسیار گیرا و جذاب است و با وجود اینکه لحظات سخت و ناخوشایند متعددی در آن وجود دارد اما نمی‌توان از آن چشم برداشت و همین نیز نشان‌دهنده گیرایی و خارق‌العاده بودن این قسمت است.

سریال آخرین بازمانده از ما (The Last of Us) خودش را آماده ارائه آخرین قسمت از فصل اول می‌کند و در همین راستا نیز قسمت هشتم توانست داستانی مهیج را به نمایش بگذارد تا قسمت نهم و پایانی داستان را در یک نقطه پر از تنش و هیجان به پایان برساند.

تبلیغات

این قسمت پر از لحظات مهم و اساسی در توسعه شخصیت‌ها بود و برخی از خشن‌ترین و در عین حال وحشتناک‌ترین لحظات این جهان آخرالزمانی را به نمایش گذاشت، آن هم در زمانی که هیچ خبری از افراد آلوده به قارچ سرچماقی نبود.

منبع: ign


منبع: https://gamefa.com/919638/the-last-of-us-episode-8-tv-show-vs-game-comparison/

به دنبال پخش هشتمین قسمت، ویدیویی از سوی IGN منتشر شده که در آن، مقایسه‌ای بین رویدادها و لحظات مختلف سریال «آخرین بازمانده از ما» با بازی‌ها انجام می‌شود و وفاداری این قسمت از سریال نسبت به بازی‌های ویدیویی را به تصویر می‌کشد. در ادامه می‌توانید این ویدیو را مشاهده یا دانلود کنید.

قسمت هشتم از فصل اول سریال The Last of Us توانسته همانند قسمت‌های قبلی، روند وفاداری به بازی‌ها را ادامه بدهد.

در هشتمین قسمت از سریال «لست آو آس» الی به ناامیدانه‌ترین لحظات زندگی و سفر خودش می‌رسد و تاریکی و ناخوشایندی این قسمت از سریال را در آغوش می‌گیرد. این بخش از سریال به بررسی اعماق فسادآمیزی می‌پردازد که بشر برای بقاء به آن سقوط می‌کند.