ویدیوی کوتاهی از بازی علمی تخیلی RPG تیم XDEV از سونی لو رفت

تبلیغات

تبلیغات

MIRAS


منبع: https://gamefa.com/902378/%D9%88%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%88%DB%8C-%DA%A9%D9%88%D8%AA%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D8%AA%D8%AE%DB%8C%D9%84%DB%8C-rpg-%D8%AA%DB%8C%D9%85-xdev/

در ادامه شما را به تماشای این ویدیوی کوتاه دعوت می‌کنیم:

در یک کلیپ 6 ثانیه‌ای، شاهد منظره‌ای سوم شخص از بازی هستیم که ظاهراً یک سرباز یا فضانورد را در حال نگاه‌کردن به موجودی عظیم‌الجثه، حین بالارفتن از سازه‌ای عجیب، نشان می‌دهد.

طبق گفته‌های منبع این ویدیو، این پروژۀ بی‌نام در مراحل اولیۀ توسعه قرار دارد که ویدیوی مذکور نیز آن را تأیید می‌کند. جزئیاتی فاش شده‌اند که اشاره دارند این بازی با آنریل انجین 5 (Unreal Engine 5) توسعه خواهد یافت و تیم XDEV (و یک توسعه‌دهندۀ بی‌نام دیگر)، استودیوی اروپایی زیرمجموعۀ سونی، توسعۀ آن را پیش خواهد برد. این پروژه می‌تواند فرصتی باشد برای تیم پشتیبان بازی‌های Death Stranding ،Returnal و Detroit: Become Human، تا توانایی‌های خود را به‌خوبی نشان دهد.

حتی ممکن است با عنوانی مشابه Shadow of the Colossus طرف باشیم که از دشمنان و طراحی‌های امروزی‌تر بهره می‌برد. در حال حاضر هر احتمالی وجود دارد و امیدواریم که در ماه‌های آینده اطلاعات رسمی‌ای از این پروژه منتشر شود.

نظر شما در این باره چیست؟

چند ساعت پیش، ویدیوی کوتاهی در فضای مجازی منتشر شد که از قرار معلوم عنوان جدید علمی تخیلی و نقش آفرینی سونی، که توسط XDEV در حال توسعه است، را نشان می‌دهد.

گمانه‌زنی‌هایی وجود دارد مبنی بر این‌که این پروژه یکی از بازی‌های «سرویس‌محور» سونی است که تا سال 2026 منتشر خواهند شد. هرچند، عده‌ای معتقدند که سونی با ساخت این عنوان به‌دنبال رقابت با Starfield است؛ بازی‌ای جهان آزاد و علمی تخیلی که امسال برای ایکس باکس و رایانه‌های شخصی انتشار خواهد یافت.