ویل اسمیت در فیلم Aladdin 2 حضور خواهد داشت

بنابر گفته‌ها، فیلم «علاءالدین ۲» بر اساس مجموعه هزار و یک شب از داستان‌های عامیانه خاورمیانه خواهد بود و احتمال می‌رود که فیلمبرداری این اثر از اواخر سال ۲۰۲۳ میلادی شروع شود.

اسکار 2022 - سیلی ویل اسمیت به کریس راک
اسکار ۲۰۲۲

منبع: comingsoon


منبع: https://gamefa.com/909557/aladdin-2-will-smith-reportedly-set-to-return-as-genie/

فیلم علاءالدین (Aladdin) به هنگام اکران خودش در سال ۲۰۱۹ میلادی توانست به فروش بسیار خوبی دست پیدا کند و از این نظر موفق باشد اما باید گفت که این اثر نتوانست آن طور که باید انتظارات طرفداران را برآورده سازد.

تبلیغات

علاوه بر ویل اسمیت، ستاره‌های فیلم اول «علاءالدین» یعنی نائومی اسکات و مینا مسعود بار دیگر نقش‌های خود به عنوان جاسمین و علاءالدین را در فیلم «علاءالدین ۲» بازآفرینی خواهند کرد. در حال حاضر تاریخ دقیقی برای شروع فیلمبرداری یا اکران این فیلم اعلام نشده است.

ویل اسمیت در مراسم اسکار سال گذشته میلادی و روی صحنه به کریس راک سیلی زد و همین نیز جنجال‌های بسیار زیادی را علیه او به همراه داشت. حالا حضور او در فیلم «علاءالدین ۲» از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چراکه می‌تواند آن شب تلخ را پشت سر بگذراند و بار دیگر به ستاره‌ای برجسته در هالیوود تبدیل شود.

فیلم Aladdin 2 در حال توسعه است و ویل اسمیت قرار است بار دیگر نقش جنی را در این فیلم تازه بازی کند.

در هر صورت، دیزنی در حال توسعه دنباله‌ای برای این اثر است و بنابر گزارش‌های تازه منتشر شده، ویل اسمیت قرار است بار دیگر در فیلم «علاءالدین ۲» نقش جن یا غول چراغ جادو را بازآفرینی کند. او قرار است در این فیلم تازه و نسبت به فیلم اول حضور پررنگ‌تری داشته باشد.