وین دیزل خواهان حضور رابرت داونی جونیور در Fast & Furious 11 است

تا آن زمان باید صبر کرد و دید که Fast X با چه واکنش‌هایی روبرو شده و در باکس‌آفیس جهانی چه فروشی را رقم خواهد زد.

جدیدترین فیلم این مجموعه که Fast X (فست 10) نام داشته و توسط لویی لتریر کارگردانی شده است، وین دیزل را در مقابل جیسون موموآ قرار داده و در تاریخ 19 مه (29 اردیبهشت 1402) بر پرده سینما اکران خواهد شد. با این حال پیش از اکران دهمین فیلم از این مجموعه، وین دیزل صحبت‌های جالبی درباره Fast & Furious 11 کرده که حسابی در شبکه‌های مجازی سر و صدا به راه انداخته است.

مجموعه فیلم‌های سریع و خشمگین کار خود را از آثاری مرتبط با مسابقات خیابانی آغاز کرد و به یکی از فرنچایزهای گران‌قیمت و پر از سکانس‌های اکشنی بدل شد که میزبان حضور برخی از شناخته شده‌ترین ستارگان حال حاضر سینما می‌باشد. مسئله‌ای که سبب شده تا شاهد ساخته شدن 9 فیلم از این مجموعه باشیم که هر یک رکوردهای فروش سرسام‌آوری را بر جای گذاشته‌اند.

تبلیغات

ستاره مجموعه فیلم‌های سریع و خشمگین فاش کرده که خواهان حضور رابرت داونی جونیور در فیلم Fast & Furious 11 می‌باشد.

با توجه به این که سریع و خشمگین 11 آخرین فیلم این مجموعه خواهد بود، وین دیزل و باقی عوامل سازنده آن تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا اثری قابل توجه و حماسی را برای مخاطبین به ارمغان بیاورند. شاید دور از انتظار نباشد که شاهد حضور رابرت داونی جونیور به عنوان یکی از ستارگان آخرین فیلم این فرنچایز اکشن سینما باشیم.

منبع: Comingsoon


منبع: https://gamefa.com/914480/vin-diesel-wants-robert-downey-jr-in-fast-furious-11/

در طی مصاحبه با خبرگزاری ورایتی، از وین دیزل سوال شد که برای آخرین فیلم این مجموعه، آیا ستاره‌ رویارویی را در نظر دارد که بخواهد در این پروژه به ایفای نقش بپردازد. بازیگر و تهیه‌کننده مجموعه سریع و خشمگین نیز بدون هیچ تعللی به نام رابرت داونی جونیور اشاره نمود و فاش کرد که آرزو دارد تا این ستاره سینمای هالیوود نقشی مهم در فیلم Fast & Furious 11 داشته باشد.