ویژگی Photo Mode بازی God of War Ragnarok در دسترس قرار گرفت


به نظر می‌رسد که با آمدن حالت Photo Mode به بازی God of War Ragnarok، نفرین ثبت بی‌وقفۀ لحظات ناب بازی به سراغ طرفداران این عنوان خواهد آمد.

به احتمال زیاد برای بازی God of War Ragnarok بستۀ الحاقی منتشر نخواهد شد، اما این بدان معنا نیست که استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica) به‌کلی اثر مذکور را کنار گذاشته است. این تیم به انتشار آپدیت‌ها ادامه خواهد داد و ویژگی‌های تازه‌ای را به آن اضافه خواهد کرد. یکی از این ویژگی‌های محبوب در نزد طرفداران، Photo Mode است که اکنون بازی‌بازان می‌توانند از آن استفاده کنند.

اگر God of War 2018 را تجربه کرده باشید، تا حد زیادی با Photo Mode این نسخه نیز آشنایی دارید؛ از جمله تغییر حالات چهرۀ تعدادی از شخصیت‌ها، پنهان کردن شخصیت‌های اصلی یا فرعی و موارد دیگر.

تبلیغات

علاوه بر آن، بازیکنان با گزینه‌های میدان دید (Field of View)، طول کانونی (Focal Length) و چرخش دوربین، می‌توانند به تنظیم دوربین در این حالت بپردازند، در حالی که شاتر دوربین با عمق میدان (Depth of Field)، فاصله کانونی (Focus Distance) و درجۀ دیافراگم (F-Stop) قابل تنظیم است. همچنین، با گزینه‌های برفک فیلم (Film Grain)، نورگیری دوربین (Exposure)، شدت فیلتر و موارد دیگر می‌توان تغییرات جذابی در تصویر ایجاد کرد. قاب‌ها و لوگوها نیز از دیگر موارد قابل استفاده هستند.

سانتا مونیکا چند تصویر را با استفاده از ویژگی Photo Mode آماده کرده است که در ادامه می‌توانید آن‌ها را تماشا کنید:

بازی God of War Ragnarok را در حال حاضر می‌توان روی پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 تجربه کرد.


منبع: https://gamefa.com/892387/%D9%88%DB%8C%DA%98%DA%AF%DB%8C-photo-mode-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-god-of-war-ragnarok-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA/