پاسخ قاطعانه‌ای از نظرسنجی Legacy of Kain دریافت کردیم

همچنین استودیوی Psyonix، سازنده‌ی بازی Rocket League، مدتی روی ساخت عنوان Nosgoth کار کرد. این بازی یک اثر چندنفره رقابتی بر اساس دنیای Legacy of Kain بود که سرانجام در آوریل 2016 پروسه‌ی ساخت آن متوقف شد.


منبع: https://gamefa.com/887434/legacy-of-kain-crystal-dynamics-says-it-hears-fans-loud-and-clear-after-100k-survey-responses/

استودیوی کریستال داینامیکس می‌گوید که طرفداران به نظرسنجی اخیر در مورد بازگشت سری Legacy of Kain پاسخ قاطعانه‌ای داده‌اند. طبق اعلام شرکت مذکور، در این نظر سنجی بیش از 100 هزار نفر شرکت کرده‌اند.

در دهه گذشته چند تلاش ناموفق برای احیای سری Legacy of Kain انجام شده است. استودیوی انگلیسی کلایمکس (Climax)، سازنده بازی‌های Silent Hill: Origins و Silent Hill: Shattered Memories، به مدت سه سال روی ساخت عنوان Legacy of Kain: Dead Sun کار کرد. این اثر یک ریبوت از مجموعه مذکور محسوب می‌شد که داستان آن به 100 پس از اتفاقات نسخه‌ی Soul Reaver مربوط بود. با این حال، شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) در سال 2012 از لغو این پروژه‌ی معرفی نشده خبر داد.

ما اخبار نظرسنجی خود را دیدیم که در پلتفرم‌های اجتماعی و مطبوعاتی به اشتراک گذاشته شد و واقعاً احساس کردیم که این یک راه عالی برای احیای مجدد این جامعه طرفداران پرشور با این سری بازی‌های افسانه‌ای برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها است. مطمئن باشید ما صدای شما را با صدای بلند و واضح می‌شنویم و همچنان شما را در مورد Legacy of Kain در آینده باخبر می‌کنیم.

نسخه‌ی اول سری Legacy of Kain با نام Blood Omen: Legacy of Kain توسط استودیوی Silicon Knights توسعه یافت و در سال 1996 توسط کریستال داینامیکس منتشر گردید. دنباله‌ی این بازی با عنوان Legacy of Kain: Soul Reaver توسط کریستال داینامیکس و به کارگردانی امی هنیگ (Amy Hennig)، در سال 1999 ساخته و منتشر شد. بازی Legacy of Kain: Defiance آخرین نسخه از این مجموعه محسوب می‌شود که در سال 2003 میلادی عرضه شد.

در گذشته ما متوجه شده‌ایم که نظرسنجی‌ها معمولاً بین 1000 تا 3000 پاسخ دریافت می‌کنند، اما وقتی از مردم درباره Legacy of Kain سؤال کردیم بیش از 100000 پاسخ دریافت کردیم. 73000 گیمر آن را به طور کامل تکمیل کردند و اگر شما یکی از آن‌ها هستید، ما از شما بسیار سپاسگزار هستیم و این نظرسنجی بسیار گسترده بود.

در ماه اکتبر امسال، استودیوی کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) یک نظرسنجی را در خصوص بازگشت سری Legacy of Kain راه‌اندازی کرد که در آن از بازیکنان پرسیده شد دوست دارند این مجموعه به چه صورت (ساخت دنباله، ریمیک یا ریبوت) بازگردد. این توسعه‌دهنده ادعا کرد که چنین نظرسنجی‌هایی معمولاً چند هزار پاسخ دریافت می‌کنند، اما نظرسنجی اخیر Legacy of Kain بیش از 100 هزار پاسخ دریافت کرده است.

ما می‌خواستیم نظرات و دیدگاه‌های بازیکنان را در خصوص دیدار مجدد با سرزمین Nosgoth و فرنچایز Legacy of Kain بدانیم.

فیل راجرز (Phil Rogers)، مدیرعامل کریستال داینامیکس و ایداس (Eidos)، در جریان گزارش مالی کمپانی امبریسر گروپ (Embracer Group) اظهار داشت:

تبلیغات