پایان‌بندی The Walking Dead نمی‌تواند همه را راضی نماید

منبع: مووی‌وب


منبع: https://gamefa.com/888158/the-walking-dead-showrunner-knows-not-every-fan-will-be-satisfied-with-the-finale/

سریال The Walking Dead که نخستین‌بار در سال 2010 از طریق شبکه AMC به روی آنتن رفت، پس از پخش 11 فصل پرحاشیه به داستان خود خاتمه می‌دهد. مجموعه‌ای تلویزیونی که از کمیکی به همین نام و به قلم رابرت کرکمن (Robert Kirkman) الهام گرفت و جهانی آخرالزمانی را برای طرفدارنش به ارمغان آورد.

زمانی که شما تعداد زیادی شخصیت در چنین سریالی دارید، نمی‌توانید تا وقایعی را برای تک تک آن‌ها رقم بزنید که موجب رضایت همه باشد. قرار نیست که همه افراد حاضر در صحنه به یک اندازه مورد توجه قرار بگیرند و این رویکردی است که ما برای پایان‌بندی در نظر گرفته‌ایم.

علی‌رغم این که طرفداران این فرنچایز باید خود را برای تماشای قسمت پایانی سریال The Walking Dead آماده نمایند، اما شبکه AMC در نظر دارد تا سریال‌های فرعی گوناگونی با حضور برخی از شخصیت‌ها تهیه نماید که می‌تواند طرفداران را هیجان‌زده کند. باید صبر کرد و دید که پایان‌بندی این سریال چگونه رقم خواهد خورد و طرفداران چه واکنشی از خود نشان خواهند داد.

با وجود این که در طول تمام این 11 فصل پخش شده، شاهد فراز و فرودهای بسیاری از این مجموعه بوده‌ایم، اما The Walking Dead همچنان از طرفداران بسیاری در سراسر جهان برخوردار می‌باشد که برای تماشای آخرین قسمت از آن لحظه شماری می‌کنند.

شورانر سریال The Walking Dead فاش کرده که پایان‌بندی در نظر گرفته شده برای این سریال در جلب نظر تمامی طرفداران نمی‌تواند موفق عمل نماید.

تبلیغات

آنجلا کانگ (Angela Kang) که به عنوان شورانر این سریال شناخته می‌شود، در تازه‌ترین صحبت‌های درباره پایان‌بندی The Walking Dead هشدار داده و فاش کرده که برخی از طرفداران با مشاهده قسمت پایانی می‌توانند ناامید شوند. زیرا داستان ممکن است که مطاب خواسته‌ها و انتظارات آن‌ها به اتمام نرسد.