پایان فصل اول سریال The Last of Us می‌توانست متفاوت باشد

تبلیغات
Artin_GamearErfmed


منبع: https://gamefa.com/922720/the-last-of-us-season-1-ending-craig-mazin-comments/

اخیرا خالق و مدیر اجرایی سریال نیل دراکمن در مصاحبه‌های تازه خودش از فصل دوم سریال «لست آو آس» و همچنین معرفی شخصیت ابی اندرسون گفته است. در این میان نیز دیگر مدیر اجرایی سریال یعنی کریگ مازن درباره پایان فصل اول صحبت کرده است. مازن اظهار داشته:

با این حال، سازندگان سریال در نهایت تصمیم گرفتند تا پایان فصل اول را مطابق با بازی‌ها رقم بزنند. کریگ مازن در ادامه گفته:

تبلیغات

منبع: کولایدر

با این حال، پایان‌بندی فصل اول به نحوی رقم خورد که صحنه کلوزآپ از الی واقعا خاص باشد. الی اکنون نمی‌داند چه چیزی در پیش دارد، چه کار باید انجام بدهد، باید با جوئل برود یا اینکه راهش را جدا کند یا در کل چه احساسی دارد. همین نیز سبب شده تا این لحظه بسیار تعلیق‌آمیز باشد.

سریال آخرین بازمانده از ما (The Last of Us) توانست پایانی مهیج را برای فصل اول خودش رقم بزند و با اینکه طرفداران مشتاقانه منتظر فصل دوم آن هستند، فراموش کردن صحنه‌های قتل عام اعضای گروه فایرفلایز توسط جوئل برای نجات الی هنوز سخت است.

در حال حاضر تولید فصل دوم سریال «آخرین بازمانده از ما» شروع نشده و بیننده‌ها تا اواخر سال ۲۰۲۴ یا اوایل ۲۰۲۵ نباید انتظار پخش فصل دوم را از شبکه اچ‌بی‌او داشته باشند.

کارگردان قسمت پایانی یعنی علی عباسی این ایده را در ذهن داشت که نسخه‌ای طولانی‌تر و غمگین‌تر را به تصویر بکشد که در آن، جوئل و الی به همراه یکدیگر ولی با اندکی فاصله در حال رفتن به سمت جکسون هستند و همین می‌توانست صحنه پایانی بسیار زیبایی را خلق کند.

هشدار اسپویل!

کریگ مازن در جدیدترین مصاحبه خودش اظهار داشته که پایان فصل اول سریال The Last of Us ممکن بود متفاوت باشد.

گفتگوهای بسیار زیادی درباره نحوه رقم خوردن پایان فصل اول وجود داشت. در صورتی که پایان با بازی متفاوت می‌بود، گیمرها احتمالا ناراحت می‌شدند و در صورتی که پایان دقیقا همانند بازی می‌بود نیز عدم خلاقیت ما را نشان می‌داد.