پایان پروسه فیلم‌برداری Shazam 2 با انتشار یک تصویر

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/882399/shazam-fury-of-the-gods-director-confirms-production-wrap-with-behind-the-scenes-image/

فیلم Shazam! Fury of the Gods برای اکران در تاریخ 17 مارس 2023 (26 اسفند) در نظر گرفته شده است.


تبلیغات

دنیای سینمایی دی‌سی که کار خود را از سال 2013 آغاز کرده است، همچنان به روند خود ادامه می‌دهد و Shazam! Fury of the Gods تازه‌ترین اثری خواهد بود که این فرنچایز را گسترش می‌دهد. اثری که توسط دیوید اف. سندبرگ (David F. Sandberg) کارگردانی شده و در کنار شزم میزبان حضور زن‌ شگفت‌انگیز با هنرنمایی گل گدوت (Gal Gadot) می‌باشد.

حال نیز طبق تصویری که منتشر شده و در ادامه می‌توانید آن را مشاهده نمایید، متوجه شده‌ایم که پروسه ساخت فیلم شزم 2 به اتمام رسیده و حال اف. سندبرگ و باقی تیمش وارد مرحله پس از تولید خواهند شد.

این فیلم که اکران آن بارها با تاخیر مواجه شده، روایت‌گر دست و پنجه نرم کردن شزم با قدرت‌های بی‌شمار خود می‌باشد. با این حال زمانی که سر و کله الهه‌های باستانی شرور پیدا می‌شود، او و باقی یارانش مجبور می‌شوند تا وارد نبردی سهمگین بشوند که پای قهرمان دیگر دنیای سینمایی دی‌سی را نیز به داستان باز می‌نماید.

سرانجام کارگردان فیلم Shazam 2 با انتشار یک تصویر خبر از اتمام فیلم‌برداری این پروژه از DCEU را داده است.

فیلم‌نامه پروژه سینمایی شزم 2 توسط هنری گیدن (Henry Gayden) و کریس مورگان (Chris Morgan) نگارش شده و از بازیگرانی همچون زکری لی‌وای (Zachary Levi)، اشر آنجل (Asher Angel)، جک دیلن گریزر (Jack Dylan Grazer)، ریچل زگلر (Rachel Zegler)، هلن میرن (Helen Mirren) و لوسی لیو (Lucy Liu) بهره می‌برد.