پخش سه‌گانه Spider-Man سم ریمی از سوی سرویس نتفلیکس

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/923681/sam-raimis-spider-man-trilogy-swings-back-onto-netflix-soon/

به نظر می‌رسد که طرفداران مرد عنکبوتی توبی مگوایر به زودی می‌توانند شاهد پخش سه‌گانه Spider-Man سم ریمی از سوی سرویس نتفلیکس باشند.

حال طبق تازه‌ترین اعلامیه کمپانی نتفلیکس، با وجود آن که به شکلی شوکه‌کننده سه‌گانه Spider-Man از این سرویس کنار گذاشته شده بود اما دوباره شاهد در دسترس قرار گرفتن آن خواهیم بود. پس از حذف این سه‌گانه از سرویس نتفلیکس، این ذهنیت به وجود آمد که به سبب Spider-Man: No Way Home (مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست) که شاهد بازگشت توبی مگوایر در قامت پیتر پارکر بودیم، کمپانی دیزنی در نظر دارد تا این فیلم‌ها را بر روی سرویس خود قرار دهد.

با توجه به ایده جهان‌های موازی که فازهای ۴ تا ۶ دنیای سینمایی مارول را شامل خواهد شد و به سبب آن شاهد حضور توبی مگوایر در Spider-Man: No Way Home بودیم، می‌توان انتظار داشت که در فیلم‌های آینده انتقام‌جویان که حول محور نبرد با کانگ فاتح جریان خواهد داشت، شاهد حضور دوباره این بازیگر ۴۷ ساله محبوب باشیم.

با گذشت بیش از ۲ دهه و ساخت انواع و اقسام آثار سینمایی مرتبط با شخصیت مرد عنکبوتی اما هنوز هم بسیاری از سینماگران و علاقه‌مندان به دنیای کمیک اعتقاد دارند که سه‌گانه Spider-Man ساخته شده توسط سم ریمی، از جذابیتی منحصر به فرد و ارزشی دو چندان برخوردار می‌باشد. مجموعه فیلم‌هایی که بین سال‌های ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۷ با هنرنمایی تماشایی توبی مگوایر توسط کمپانی سونی پیکچرز تهیه و در دسترس مخاطبین قرار گرفته بود.

تبلیغات

منبع: CBR