پرده برقی خرید پرده برقی انواع پرده برقی قیمت پرده برقی لیست پرده برقی-خانه هوشمند آکو

پرده برقی خرید پرده برقی انواع پرده برقی قیمت پرده برقی لیست پرده برقی-خانه هوشمند آکو

طبیعی است که با مدرن شدن زندگی، در عصر جدید تمایل به استفاده از پرده های مدرن و هوشمند سازی پرده های خانه خصوصا از جنبه راحتی، امنیت و پرده برقی هوشمند زیبایی بیشتر شود. پرده ها یکی از عواملی هستند که وسایل خانه را در برابر نور آفتاب حفظ کرده و همین طور مانع از دست رفتن انرژی می شوند. پنجره هایی که یک جداره هستند، روزانه باعث از دست رفتن میزان زیادی انرژی خواهند شد. ولی با استفاده از این پرده ها شما می توانید جلوی هدر در رفتن انرژی را بگیرید. استفاده از پرده همچنین مانع از افزایش دمای خانه شما در فصول گرم سال خواهد شد در نتیجه نیاز به استفاده از کولر نیز کاهش خواهد یافت. استفاده از این وسیله باعث می‌شود که میزان زیادی در مصرف انرژی صرفه جویی شود.

  • کاربرد پرده های برقی در سالن های تئاتر، سینماها و سالن های اجلاس و کنسرت ها نیز میباشد.
  • به طور کلی پرده برقی به پرده هایی گفته می شود که باز و بسته شدن آن ها توسط ریموت انجام می گیرد.
  • پرده رومن به صورت عمودی به سمت بالا و به شکل چین‌خورده، تا می‌شود.
  • لازم است این نکته را بدانید این نوع موتور پرده برقی، به دیگر تجهیزات خانه هوشمند متصل نمی‌شود و اگر شما نمی‌خواهید زیرساخت خانه خود را تغییر بدهید این نوع موتور پرده برقی، برای شما مناسب است.

با همه این تفاسیر، می ‌توان به اهمیت بالای وجود پرده برقی در زندگی افراد پی برد. یکی دیگر از انواع پرده برقی، پرده برقی اسکرین خورشیدی می باشد. در این نوع پرده برقی همانطور که از نام آن پیداست طراحی این نوع پرده برقی به صورت تک مکانیزم می باشد و به صورت تک رنگ در بازار تولید و عرضه میگردد. از جمله مهمترین ویژگی های این نوع پرده برقی قابلیت شستشوی فوق آسان آن می باشد. لازم به ذکر است پارچه لوردراپه یکی از انواع پارچه هایی می باشد که شما عزیزان بتوانید به راحتی طرح های متنوع را روی آن چاپ کرده و به صورت سه بعدی نیز از آن استفاده نمایید. یکی از ویژگی های این نوع پرده برقی این است که نصب و اتصال ریموت کنترل پرده برقی در آن بسیار آسان و بدون دردسر می باشد.

پرده برقی چیست؟

برای پرده های پنجره های کوچک باید از موتور هایی با توان پایین تر استفاده کرد. و برای پرده های بزرگ تر گاها نیاز است تا از موتور های تا توان ۶ نیوتن استفادi کرد. همانطور که میدانید یک موتور الکتریکی دارای اجزا و قطعات متحرک بسیاری است.

هزینه پرده برقی شامل چه مواردی می شود؟

فروشگاه پرده متین در زمینه فروش انواع پرده برقی ها سابقه درخشانی دارد. برای نصب موتور باید محور موتور را در قسمت ‌های مخصوص قرار داد. موتور را در جای خودش گذاشته و خار نگهدارنده را به حالت اول بر می‌گردانیم تا موتور محکم شده و جدا نشود. بعد از آن باید اتصالات الکتریکی وصل شوند که موتور پرده برقی پنج نوع سیم دارد که هم به سیم هوشمند خانه وصل می‌شود و هم با ریموت کنترل باز و بسته می‌شود. برای اینکه موتور خوب کار کند باید ابتدا و انتهای ریل را تنظیم کرد و ریموت را هم کنترل کرد. وقتی ریل و موتور نصب شد می‌توان پرده را به ریل وصل کنید که کار ساده‌ای می‌باشد.

موتور پرده برقی

استفاده از چوب پرده های برقی هیچ محدودیتی در انتخاب نوع پرده ها ایجاد نمی کند. پرده های پارچه ای، بالارو و یا کناررو و … هیچکدام در این زمینه محدودیتی ندارند و فقط کافی است موتور مناسب را انتخاب کنید. باز یا بسته کردن این پرده عملاً می توانید میزان تابش آفتاب را به داخل کنترل کنید بدون اینکه تزئینات زیبای پرده منزل شما تغییری کنند. البته این ها همه به سلیقه شخص شما بستگی دارند و محدودیتی در کنترل وجود ندارد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار