پروژه‌های استودیو Remedy هنوز در مرحله پیش‌تولید هستند


تبلیغات

تعداد افراد حاضر در تیم ساخت این پروژه، به تدریج افزایش یافته است. ما در حال حاضر تیم را در این شرایط نگه می‌داریم و زمان مورد نیاز برای ادامه ایده‌پردازی، ساخت نمونه‌های اولیه و همچنین توسعه فناوری‌ها و ابزارهای مورد نیاز خود را فراهم می‌کنیم.

ما می‌خواهیم قبل از تصمیم‌گیری نهایی، در مورد برنامه‌های خود در سال 2023 مطمئن شویم که همه این عناصر به روش درستی ادغام شوند. در حال حاضر، بسیاری از طراحی‌های بازی در حال شکل‌گیری هستند و تیم مشغول ساخت نمونه‌های اولیه و آزمایش است.

استودیو رمدی اینترتینمنت (Remedy Entertainment) در کنار صحبت از توسعه Alan Wake 2 در آخرین گزارش خود، در مورد عناوین دیگری مانند Codename Condor ،Codename Heron و Vanguard صحبت کرده است. پروژه Codename Condor یک اسپین آف چند نفره و PvE از بازی Control است که برای پلی استیشن 5، PC و ایکس باکس سری اکس و اس در دست توسعه قرار دارد. این بازی روی Northlight Engine ساخته می‌شود و از Co-op چهارنفره نیز پشتیبانی می‌کند. با این حال، وضعیت ساخت آن نسبت به گزارش اخیر بدون تغییر باقی مانده است و در حال حاضر هنوز در مرحله ایده‌پردازی است. تیرو ویرتالا (Tero Virtala)، مدیرعامل رمدی، اذعان کرد:

در نهایت، پروژه Vanguard، یک عنوان چندنفره، Co-op و رایگان است که با همکاری تنسنت ساخته می‌شود. سازندگان از Unreal Engine برای ساخت بازی استفاده می‌کنند. این بازی اولین عنوان سرویس‌محور رمدی است و فعلا در مراحل اولیه توسعه باقی می‌ماند. تا حداقل یک سال آینده پروسه ساخت بازی شروع نخواهد شد. پروژه Vanguard قرار است یک بازی رایگان مبتنی بر خدمات زنده، دنیای غنی و عناصر جدیدی باشد که آن را از دیگر بازی‌های چند نفره متمایز می‌کند. ویرتالا ادامه داد:

ما به تیم زمان می‌دهیم تا روی بسیاری از عناصر مهم کار کنند و ستون‌های کلیدی را قبل از انتقال پروژه به مرحله توسعه، پایه‌ریزی کنند.

این گزارش با تاخیر داخلی استودیو با عنوان “طراحی، آماده‌سازی و آزمایش عناصر کلیدی” مطابقت دارد. در همین حال، Alan Wake 2 در سال 2023 برای ایکس باکس سری اکس و اس، پلی استیشن 5 و PC عرضه می‌شود. انتظار می‌رود در مراسم The Game Awards امسال شاهد نمایش‌های جدیدی از بازی باشیم. رمدی همچنین با راکستار (Rockstar) برای ساخت بازسازی Max Payne 1 و Max Payne 2 کار می‌کند. این پروژه نیز مانند سایر پروژه‌های استودیو، از تاریخ انتشار بهره نمی‌برد.

Ellie Miller


منبع: https://gamefa.com/881697/%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%AF%DB%8C%D9%88-remedy-%D9%87%D9%86%D9%88%D8%B2-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B1%D8%AD%D9%84%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%B4/

پروژه Codename Heron، نسخه جدید Control که با افزایش بودجه ساخته می‌شود نیز در مرحله پیش‌تولید و ایده‌پردازی قرار دارد. ویرتالا خاطرنشان کرد:

بازی Codename Condor یک اسپین آف از سری Control است. پروژه‌های این‌چنینی زیادی از استودیو رمدی (Remedy) در دست ساخت هستند که هنوز در مرحله پیش‌تولید قرار دارند.