پس از عرضه Redfall، طرفداران نگران Starfield هستند

Redfall، شوتر جهان باز مورد انتظار Arkane Studios، عرضه بسیار ناامیدکننده‌ای داشته و حالا فشار زیادی روی Starfield است تا به اثر بسیار با کیفیتی تبدیل شود.

بازی Starfield در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۲۳ (۱۵ شهریور ۱۴۰۲) برای ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC منتشر خواهد شد.


منبع: https://gamefa.com/935231/after-redfalls-disappointing-launch-some-fans-are-worried-about-starfield/

تخصص Arkane در ساخت یک بازی آنلاین با کیفیت نیست. با این حال Bethesda با Starfield در زمینه آشنایی فعالیت می‌کند. آن‌ها ید طولایی در ساخت بازی‌های تک‌نفره اکشن نقش‌آفرینی جهان باز دارند و جوایز تحسین زیادی را در طول تاریخ خود کسب کرده‌اند.

در هفته گذشته شاهد انتشار شوتر کو-آپ جدید استودیوی فوق‌العاده محبوب Arkane Studios در قالب Redfall بودیم. با این حال این بازی از نظر کیفی فاصله زیادی با فانتزی هیجان‌انگیز شکار خون‌آشامی که می‌خواستیم دارد. از مشکلات هسته‌ای گرفته تا ایرادات فنی و باگ‌ها، Redfall با اختلاف بدترین بازی Arkane Studios است. با توجه به ناامیدکننده بودن Redfall، حالا همه منتظر Starfield هستند تا به بازی انحصاری با کیفیتی برای مایکروسافت تبدیل شود.

یک کاربر در توئیتر به نام DomsPlaying گفته که قطعا مایکروسافت می‌خواهد تا Starfield اثر موفقی باشد، اما این بازی برای ایکس باکس همه چیز نیست چرا که جذبه اصلی مایکروسافت و ایکس باکس سرویس Game Pass است. البته برخی طرفداران هم معتقدند که Starfield صرفا باید برای خوشنامی مایکروسافت اثر با کیفیتی باشد، چرا که طرفداران از انحصاری‌های ناامیدکننده خسته شده‌اند.

عده‌ای بر این باورند که Starfield هم به همان سرنوشت Redfall دچار خواهد شد، اما باید گفت که این دو بازی آثار بسیار متفاوتی هستند که توسط استودیوهای متفاوتی توسعه یافته‌اند و تنها چیزی که آن دو رو به هم متصل می‌کند انتشار آن‌ها توسط Bethesda Softworks است. کاربری در صفحه Reddit بازی Starfield گفته که دلیل شکست بازی Redfall عدم مهارت Arkane Studios در توسعه یک باز آنلاین بوده است:

تبلیغات