پشتیبانی از Marvel’s Avengers در 2023 به پایان خواهد رسید


به تازگی گزارشی منتشر شده که در مورد مشکلات مختلف تیم توسعه‌ی Marvel’s Avengers صحبت می‌کند. ظاهرا برنامه‌ای برای پشتیبانی از بازی پس از سال 2023 هم وجود ندارد.

استودیوی Crystal Dynamics اوایل امسال گفته بود که برای بازی نه چندان خوب Marvel’s Avengers قهرمانان زیادی را برنامه‌ریزی کرده است. با این حال به نظر می‌رسد که این برنامه‌های برای آینده‌ی بلندی نیستند. به تازگی گزارشی از سوی میلر راس (Miller Ross)، یکی از منابع خبری قابل اعتماد Marvel’s Avengers، بر روی وبسایت Exputer منتشر شده است. این گزارش در مورد مشکلات توسعه‌ی بازی قبل و بعد از عرضه‌ی آن صحبت می‌کند. هم‌چنین ظاهرا پشتیبانی از این بازی در آینده‌ی نزدیک به پایان خواهد رسید.

این گزارش در مورد بسیاری از مشکلات پشت صحنه‌ی Marvel’s Avengers صحبت می‌کند. ظاهرا یکی از مشکلات اصلی در روند توسعه‌ی این بازی استفاده از موتور داخلی Crystal Dynamics بوده که باعث ایجاد ایرادات فنی زیادی در بازی شده است. به همین دلیل است که Crystal Dynamics تصمیم گرفته تا از موتور Unreal Engine 5 برای توسعه‌ی Tomb Raider بعدی استفاده کند.

تبلیغات

مشکلات دیگری در این گزارش ذکر شده‌اند. از جمله پشتیبانی بسیار ضعیف پس از عرضه از بازی، عدم عرضه‌ی برخی از بسته‌های الحاقی مورد نظر طبق برنامه، عدم اضافه کردن برخی از ویژگی‌های مقرر و کل حواشی مرتبط به روند توسعه‌ی بازی. هم‌چنین به نظر می‌رسد که به خاطر تغییر اولویت‌های داخلی، عرضه‌ی بسته الحاقی She-Hulk لغو شده است.

همین مشکلات باعث شده تا ظاهرا Crystal Dynamics خیلی زود پشتیبانی از Marvel’s Avengers را به پایان برساند. با استناد به این گزارش Crystal Dynamics برنامه داشته تا از بازی حداقل 3 تا 5 سال پس از عرضه پشتیبانی کند. اما سال 2023 آخرین سال پشتیبانی از این بازی خواهد بود و پس از آن محتوای جدیدی برای آن عرضه نخواهد شد.

البته نکته‌ی جالب این است که به گفته‌ی گزارشات اخیر، شرکت مادر Crystal Dynamics یعنی Embracer Group مشغول کار بر روی معامله‌ای با Marvel است که شخصیت‌های بسیار بیشتری از Avengers را شامل خواهد شد. پس باید منتظر و ماند دید که Crystal Dynamics چگونه به جهان بازی‌های ابرقهرمانی باز خواهد گشت. در حال حاضر به نظر می‌رسد که آینده‌ی این استودیو به سری Tomb Raider گره خورده است.

Kratosامیر


منبع: https://gamefa.com/893303/marvels-avengers-support-will-reportedly-end-in-2023/