پشتیبانی Marvel’s Spider-Man Remastered از استیم دک تأیید شد

به گفته‌ی شرکت ولو (Valve)، اگر عناوین استیم دک در دسته‌بندی «تأییدشده» (Verified) قرار بگیرند، آن بازی‌ها از دکمه‌های استیم دک به خوبی پشتیبانی می‌کنند و با این کنسول دستی سازگاری دارند. اینسامنیاک گیمز روز چهارشنبه در صفحه‌ی رسمی توییتر خود اعلام کرد که تجربه‌ی این بازی روی استیم دک بسیار روان خواهد بود.

تبلیغات

استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) اعلام کرد که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Marvel’s Spider-Man Remastered در کنسول دستی استیم دک قابل اجرا است.

علاقه‌مندان در حال حاضر می‌توانند از طریق فروشگاه استیم (Steam) و اپیک گیمز (Epic Games) این بازی را پیش‌خرید کنند. در ادامه‌ی سال جاری نیز شاهد عرضه‌ی Spider-Man Miles Morales برای رایانه‌های شخصی خواهیم بود.


منبع: https://gamefa.com/849606/%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-marvels-spider-man-remastered-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%AF%DA%A9-%D8%AA%D8%A3%DB%8C%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D8%AF/

همچنین، سونی اینتراکتیو اینترتینمنت (Sony Interactive Entertainment) به تازگی تنظیمات و ویژگی‌های مخصوص نسخه‌ی رایانه‌های شخصی را پیش از عرضه‌ی آن در 12 اوت (21 مرداد) اعلام کرده بود. استودیوی نیکسس سافتور (Nixxes Software) که سونی سال قبل آن را تصاحب کرده بود، مسئولیت ریمستر این بازی را بر عهده داشته است.