پشیمانی زوئی کراویتز نسبت به واکنشی که علیه ویل اسمیت بروز داده بود

زوئی کراویتز، زن گربه‌ای جدید سینمای دی‌سی در تازه‌ترین مصاحبه خود نسبت به سیلی ویل اسمیت در مراسم اسکار واکنش نشان داده است و از صحبت‌های خود پشیمان است.

تبلیغات

زوئی کراویتز در حال حاضر از واکنش‌هایی که بروز داده پشیمان است و اعلام کرده که اگر فرصتی به او داده شده بود، رفتار و واکنش خود را اصلاح می‌کرد. در هر حال ماه‌ها از این مسئله گذشته و سینما در حال کنار آمدن با این واقعه تلخ می‌باشد.

زوئی کراویتز (Zoë Kravitz) در تازه‌ترین مصاحبه با وال استریت جورنال درباره وضعیتی که پس از سیلی زدن ویل اسمیت (Will Smith) پیش آمد صحبت نموده و نسبت به واکنشی در آن زمان بروز داده بود احساس پشیمانی کرد. او اعلام کرده که نسبت به پست‌هایی که پس از این واقعه در صفحه شخصی خود قرار داده پشیمان است و امیدوار بود که می‌توانست به گونه‌ای دیگر واکنش نشان دهد.

منبع: مووی‌وب

علیSaman_hk


منبع: https://gamefa.com/858075/zoe-kravitz-wishes-she-handled-her-reaction-to-will-smiths-oscar-slap-differently/

ستاره تازه‌ترین فیلم بتمن پس از واکنش تند ویل اسمیت در جریان مراسم اسکار، پستی از خود در صفحه اینستارگرام گذاشت و اعلام کرد که “این تصویری از لباس من در جریان مراسمی است که مردم در آن به سمت یکدیگر حمله‌ور می‌شوند.” او در طی روزهای بعد باز هم پست گذاشته و نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.