پلی گراند گیمز در ساخت بازی Fable دچار مشکل شده است

چیزی که هنوز مشخص نیست اما، مسیری است که سازندگان برای بازی در پیش گرفته‌اند. همه‌ی افراد منتظر بودند که پس از معرفی اولیه، شاهد نمایش دیگری از آن باشند. با این حال اما، تنها از استودیوی سازنده‌ی آن که ساخت مجموعه‌ی Forza Horizon را در کارنامه دارد، خبر داریم.

قسمت جدید پادکست رسانه‌ی VGC به Fable اختصاص داشت و اکنون، منابع این رسانه ادعا کرده‌اند که خود سازندگان نیز درباره‌ی ماهیت بازی مطمئن نیستند و پیشرفت چندانی در فرآیند توسعه‌ی بازی حاصل نشده است.

اینطور که به نظر می‌رسد، یکی از منابع الهام ساخت این بازی، مجموعه‌ی The Witcher است. این مجموعه در ابعاد جهانی مورد استقبال گسترده قرار گرفت و به نام سی دی پراجکت رد (CD Projekt Red) اعتبار بخشید. بدیهی است که رقابت با چنین عنوانی بسیار سخت خواهد بود. اگر هم پلی گراند گیمز همچنان درگیر جواب این پرسش باشد که چگونه می‌توان یک عنوان نقش‌آفرینی فانتزی بدیع خلق کرد، احتمال می‌رود که تا مدت‌ها شاهد انتشار اخبار بیش‌تر از این بازی نباشیم.

با این حال، مایکروسافت پروژه‌های دیگری در دست توسعه دارد که می‌توانند تا قطعیت یافتن سازندگان نسبت به Fable بازی‌بازان را سرگرم کنند. Starfield عنوان نقش‌آفرینی عظیمی است که هواداران ایکس باکس بسیار منتظر آن هستند. یک رویداد اختصاصی هم برای این بازی در راه است، اما تاریخ برگزاری آن هنوز اعلام نشده است.


منبع: https://gamefa.com/918834/%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%B9%D9%87-%D9%BE%D9%84%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AF-%DA%AF%DB%8C%D9%85%D8%B2-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-fable-%D8%AF%DA%86%D8%A7%D8%B1/مجموعه‌ی Fable در گذشته از برترین عناوین نقش‌آفرینی محسوب می‌شد. به تازگی نیز مایکروسافت اعلام کرد که قصد دارد این مجموعه را احیا کند. با معرفی ریبوت Fable، بسیاری از بازی‌بازان هیجان‌زده شدند و برای تجربه‌ی یک بازی نقش‌آفرینی فانتزی حماسی دیگر منتظر ماندند.

بنا بر گزارش‌های تازه، به نظر می‌رسد که اعضای استودیوی پلی گراند گیمز (Playground Games) درباره‌ی چگونگی ادامه‌ی مسیر ساخت Fable تردید دارند.

تبلیغات