پل مسکال به عنوان بازیگر اصلی فیلم Gladiator 2 انتخاب شد

منبع: کولایدر

گزارش‌ها حاکی از آن هستند که در فیلم «گلادیاتور ۲»، پل مسکال قرار است نقش شخصیتی به نام لوسیوس را بازی کند که فرزند لوسیلا و خواهرزاده کومودوس است و در فیلم اول نیز دوران جوانی‌اش نشان داده شده بود.

بنابراین، می‌توان گفت که اتفاقات فیلم «گلادیاتور ۲» چندین سال پس از اتفاقات فیلم اول جریان دارد و داستان لوسیوس به عنوان مردی بزرگ را روایت خواهد کرد. حالا باید منتظر ماند و دید که آیا حضور پل مسکال در این نقش قطعی می‌شود یا خیر.

در کنار ریدلی اسکات که قرار است بار دیگر سکان کارگردانی را در دست داشته باشد، طراح لباس و طراح تولید فیلم اول یعنی جنتی یتس و آرتور مکس بار دیگر وظایف خود را در فیلم «گلادیاتور ۲» نیز ایفا خواهند کرد. فیلم‌نامه این اثر را نیز دیوید اسکارپا قلم زده است.

فیلم Gladiator
فیلم گلادیاتور (Gladiator)
تبلیغات

مذاکرات جدی بین ریدلی اسکات و پل مسکال برای حضور در فیلم «گلادیاتور ۲» در جریان است و این بازیگر انتخاب اصلی کارگردان به شمار می‌رود. با این حال، از گزینه‌های دیگری نیز نام برده شده که از جمله آن‌ها می‌توان به ریچارد مدن، تیموتی شالامی، مایلز تلر و آستین باتلر اشاره کرد.

تبلیغات
Khafi


منبع: https://gamefa.com/901993/gladiator-2-cast-paul-mescal/

همانند فیلم اصلی، وظیفه ساخت فیلم «گلادیاتور ۲» را نیز ریدلی اسکات برعهده دارد و مدتی پیش نیز شروع انتخاب بازیگران برای این اثر را آغاز کرده بود. حالا بنابر گزارش‌های تازه، بازیگر سریال مردم عادی (Normal People) یعنی پل مسکال در حال انجام مذاکرات نهایی برای حضور در این فیلم تازه است.

فیلم گلادیاتور ۲ (Gladiator 2) دنباله‌ای مورد انتظار برای فیلم اصلی به شمار می‌رود که بیش از ۲۰ سال پیش روی پرده سینماها اکران شده بود. در فیلم «گلادیاتور» راسل کرو نقش اصلی را ایفا کرده بود ولی در این فیلم تازه، پل مسکال به عنوان بازیگر اصلی انتخاب شده است.

پل مسکال قرار است در فیلم Gladiator 2 ساخته ریدلی اسکات نقش شخصیت اصلی را ایفا کند.