پوسترهای تازه انیمیشن Super Mario Bros. Movie

منبع: کولایدر

OrinEzio Auditore da Firenze


منبع: https://gamefa.com/914012/super-mario-bros-movie-character-posters-nintendo/انیمیشن برادران سوپر ماریو (Super Mario Bros. Movie) محصولی مشترک از نینتندو و استودیو انیمیشن‌سازی ایلومینیشن به شمار می‌رود که در کمتر از چند ماه دیگر روی پرده سینماها اکران خواهد شد.

تبلیغات

انیمیشن «برادران سوپر ماریو» قرار است در تاریخ ۷ آوریل سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۱۸ فروردین ۱۴۰۲) روی پرده سینماها اکران شود.

به تازگی پوسترهایی برای انیمیشن Super Mario Bros. Movie منتشر شده که در آن‌ها، کاراکترهای مختلف به نمایش گذاشته می‌شوند.

دومین پوستر نیز لوئیجی با صداپیشچی چارلی را به تصویر می‌کشد که در قلعه باوسر گرفتار شده است. پوستر سوم نیز شخصیت پرنسس پیچ با صداپیشگی آنا تیلور جوی را به نمایش در می‌آورد که روی یک موتورسیکلت سوار شده و در حال عبور از پل رنگین‌کمان است.

در همین راستا نیز به تازگی پوسترهایی از انیمیشن «برادران سوپر ماریو» منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید. این پوسترهای رنگارنگ و زیبا هر کدام یکی از شخصیت‌ها مهم و برجسته این اثر را به نمایش در آورده‌اند.

اولین پوستر از انیمیشن «برادران سوپر ماریو»، ماریو با صداپیشگی کریس پرت را نشان می‌دهد که که در ژست نمادین خودش به بالا پریده و آماده رویدادهای اکشن و مهیج است و این در حالی است که تصویری از پس‌زمینه کلاسیک بازی‌ها نیز در پشت او دیده می‌شود.

یکی دیگر از پوسترهای منتشر شده برای انیمیشن «برادران سوپر ماریو» شخصیت تود با صداپیشگی کیگان مایکل کی را به تصویر می‌کشد. دو پوستر دیگر نیز شخصیت‌های دانکی کونگ با صداپیشگی ست روگن و شخصیت شرور باوسر با صداپیشگی جک بلک را به نمایش می‌گذارد.