پوسترهای تازه سریال Ahsoka – گیمفا

سریال آسوکا (Ahsoka) جدیدترین سریال ساخته شده از دنیای جنگ ستارگان (Star Wars) به شمار می‌رود که در حال حاضر پخش آن از سرویس آنلاین دیزنی پلاس در جریان است. شخصیت‌های جیسن سیندولا با بازی ایوان ویتن و مون موتما با بازی جنویو اورایلی در اولین قسمت از سریال «آسوکا» منتشر شدند و حالا سرویس آنلاین دیزنی پلاس پوسترهایی را برای آن‌ها منتشر کرده است.

به تازگی پوسترهایی برای سریال Ahsoka منتشر شده که دو کاراکتر تازه را به نمایش در می‌آورند.

این کاراکترها به آرامی در حال تبدیل شدن به عناصر مهم در داستان این سریال هستند؛ جنسن سیندولا پسر هرا سیندولا با بازی مری الیزابت وینستد و کارن جاروس با بازی فردی پرینز جونیور است. این پسر جوان متأسفانه نتوانسته پدرش را به خوبی بشناسد چراکه او در پایان سریال انیمیشنی شورشیان جنگ ستارگان (Star Wars: Rebels) از دنیا رفت.

تبلیغات

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/972561/ahsoka-character-posters-jacen-mon-mothma/

سریال «آسوکا» اثری لایو اکشن با بازی رزاریو داوسون در نقش شخصیت اصلی داستان یعنی آسوکا تنو است و در کنار او نیز بازیگران دیگری همچون لارس میکلسن و ایمان اسفندی حضور دارند. قسمت‌های سریال «آسوکا» از سرویس آنلاین دیزنی پلاس به صورت هفتگی در حال پخش است.

شخصیت مون موتما با بازی جنویو اورایلی نیز دیگر شخصیتی است که سرویس آنلاین دیزنی پلاس پوستری را برای آن منتشر کرده است، پوستری که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید. این شخصیت قبلا در سریال آندور (Andor) حضور داشته و حالا نیز در سریال «آسوکا» به نمایش گذاشته شده است.