پوسترهای تازه فیلم Fast X

فیلم سریع ۱۰ (Fast X) دهمین فیلم از این فرنچایز جذاب و مهیج به شمار می‌رود که به تازگی مجله TotalFilm کاورهای خودش را به این اثر اختصاص داده و در آن‌ها بازیگران اصلی این فیلم تازه را به تصویر کشیده است.

به تازگی پوسترهایی برای فیلم مورد انتظار Fast X منتشر شده که بازیگر اصلی این فرنچایز و دو بازیگر تازه وارد آن را نشان می‌دهد.

تبلیغات

این پوسترها تازه همانند دیگر تصاویری که تاکنون در این فرنچایز منتشر شده، ویژگی‌های جذاب این فرنچایز را برجسته کرده که شامل خودروهای درخشان، نگاه‌های دراماتیک و حسی خوفناک است و همین نیز سبب شده تا هیجان برای این فیلم تازه که به همراه فیلم بعدی این فرنچایز را به پایان می‌رسانند، بسیار بالا باشد.

جیسون موموآ که در فیلم «سریع ۱۰» اولین حضورش در این فرنچایز را تجربه می‌کند نیز نقش دانته ریز را ایفا می‌کند که قبلا دام و گروهش پدرش را در یکی از مأموریت‌هایش به قتل رسانده و حالا او به سایفر کمک می‌کند تا بتوانند دام و خانواده‌اش را نابود و از آن‌ها انتقام بگیرد. یکی دیگر از ستاره‌های تازه وارد شده به فرنچایز «سریع و خشن» نیز بری لارسون است که یک فرد تازه در گروه تورتو خواهد بود و شخصیت وی نیز تس نام دارد.

فیلم «سریع ۱۰» قرار است در تاریخ ۱۹ مه سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲) به روی پرده سینماها بیاید.

در فیلم «سریع ۱۰» برخی از محبوب‌ترین کاراکترهای این فرنچایز بار دیگر باز خواهند گشت تا ماجراجویی تازه‌ای را شروع کنند. در این میان نیز وین دیزل بار دیگر نقش شخصیت اصلی داستان یعنی دام را ایفا خواهد کرد. از سوی دیگر، شارلیز ترون نیز بار دیگر نقش سایفر را ایفا خواهد کرد.

منبع: کولایدر

در جدیدترین کاورهای منتشر شده برای مجله توتال‌‎فیلم، بیننده‌ها شاهد تصاویری از بازیگر اصلی این فرنچایز یعنی وین دیزل هستند. این در حالی است که دو بازیگر تازه‌وارد این فرنچایز یعنی جیسون موموآ و بری لارسون نیز در این تصاویر تازه دیده می‌شوند. در ادامه می‌توانید این پوسترهای تازه را مشاهده کنید.

تبلیغات
امیر حسینMahyarMsm


منبع: https://gamefa.com/923621/fast-x-total-film-covers/