پوسترهای تازه فیلم Shazam! Fury of the Gods

به تازگی پوسترهایی برای فیلم Shazam! Fury of the Gods منتشر شده که شخصیت‌های اصلی این اثر تازه دی‌سی را نشان می‌دهد.

تبلیغات

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/917293/shazam-fury-of-the-gods-character-posters/

این شخصیت‌های شرور به دنبال قدرت خانواده شزم هستند، قدرتی که به باور آن‌ها از پدر آن‌ها یعنی اطلس دزدیده شده است. حالا آن‌ها یک به یک به دنبال بازپس گیری این قدرت هستند تا اینکه تنها بیلی باقی می‌ماند و حالا او باید جلوی این اتفاقات را بگیرد.

فیلم «شزم! خشم خدایان» برای اکران در تاریخ ۱۷ مارس سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۲۶ اسفند ۱۴۰۱) برنامه‌ریزی شده است.

فیلم «شزم! ۲» ادامه اتفاقات فیلم قبلی را روایت می‌کند و داستان خانواده بیلی را روایت می‌کند که اکنون زندگی قهرمانانه‌ای دارند و باید با آن سازگار شوند. در این میان نیز دختران اطلس از راه می‌رسند.

به تازگی پوسترهایی برای فیلم «شزم! خشم خدایان» منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید. اولین پوستر منتشر شده توسط استودیو دی‌سی، شخصیت اصلی داستان یعنی بیلی بتسون یا همان شزم با بازی زکری لی‌وای را به نمایش می‌گذارد.

فیلم Shazam! Fury of the Gods
زکری لی‌وای در فیلم Shazam Fury of the Gods

فیلم شزم! خشم خدایان (Shazam! Fury of the Gods) جدیدترین اثر از استودیو دی‌سی به شمار می‌رود که به زودی روی پرده سینماها اکران می‌شود. این فیلم که دنباله‌ای برای فیلم اصلی محصول سال ۲۰۱۹ میلادی به شمار می‌رود، به کارگردانی دیوید اف سندبرگ است.

در فیلم «شزم! خشم خدایان» شخصیت قهرمان داستان باید با دختران اطلس روبه‌رو شود که شامل کلیپسو با بازی لوسی لیو، هسپرا با بازی هلن میرن و آنتیا با بازی ریچل زگلر است. استودیو دی‌سی پوسترهایی نیز از این کاراکترها منتشر کرده که ادامه قرار دارند.

فیلم Shazam! Fury of the Gods
هلن میرن در فیلم فیلم Shazam Fury of the Gods
فیلم Shazam! Fury of the Gods
ریچل زگلر در فیلم فیلم Shazam Fury of the Gods