پوسترهای جدیدی از فیلم Avatar 2 منتشر شد

فروش این دنباله مورد انتظار در سینما می‌تواند آینده این فرنچایز جیمز کامرون را تعیین نماید. دنباله‌ای که پوسترهای جدیدی از شخصیت‌های آن منتشر شده و در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده نمایید.

طرفداران کارگردان افسانه‌ای سینما یعنی جیمز کامرون (James Cameron) پس از سال‌ها انتظار می‌توانند به زودی شاهد اکران دنباله پرفروش‌ترین فیلم تاریخ تحت عنوان Avatar: The Way of Water باشند که قرار است انقلابی را در جلوه‌های ویژه سینمایی رقم زده و باعث شگفتی بینندگانش بشود.

این دنباله که مدت زمانی معادل 3 ساعت و 10 دقیقه خواهد داشت، سال‌ها پس از اتفاقات فیلم آواتار در سال 2009 جریان دارد. جایی که جیک و نیتری پس از نبرد بزرگی که تجربه کردند، یک خانواده را برای خود شکل داده و به زندگی آرام خود مشغول هستند. با این حال زمانی که سر و کله یک تهدید جدید و بسیار خطرناک پیدا می‌شود، آن‌ها مجبور می‌شوند تا به مناطق جدیدی از سیاره پاندورا سفر کرده و ماجراجویی‌های هیجان‌انگیزی را رقم بزنند.

پوستر برخی از شخصیت‌های فیلم مورد انتظار Avatar 2 به کارگردانی جیمز کامرون منتشر شد.

تبلیغات

فیلم Avatar: The Way of Water که از بازیگرانی همچون سم ورثینگتون (Sam Worthington)، زوئی سالدانیا (Zoe Saldaña)، سیگورنی ویور (Sigourney Weaver)، استیون لانگ (Stephen Lang)، کیت وینسلت (Kate Winslet) و دیلیپ رائو (Dileep Rao) بهره می‌برد، در تاریخ 16 دسامبر (25 آذر) در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/890184/avatar-the-way-of-water-character-posters-offer-a-stunning-look-at-the-sequels-stars/