پوسترهای رنگارنگ فیلم Ant-Man 3 کاراکترهای مختلف را نشان می‌دهند

فیلم «انت‌‌من و واسپ: کوانتومانیا» برای اکران در تاریخ ۱۷ فوریه سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۲۸ بهمن ۱۴۰۱) برنامه‌ریزی شده است.

تبلیغات

این فیلم تازه مارول تحت عنوان فیلم انت‌‌من و واسپ: کوانتومانیا (Ant-Man and the Wasp Quantumania) شناخته می‌شود و به تازگی پوسترهایی رنگارنگ و زیبا از آن منتشر شده‌اند که اسکات لنگ، خانواده‌اش و همچنین کانگ فاتح را به تصویر می‌کشند. در ادامه می‌توانید این پوسترها را مشاهده کنید.

در این پوسترهای تازه منتشر شده برای فیلم «انت‌من ۳»، پل راد، اونجلین لیلی، مایکل داگلاس،‌ میشل فایفر، کاترین نیوتن، بیل موری و جاناتان میجرز دیده می‌شوند. هر کدام از آن‌ها در لباس‌های ابرقهرمانی خودش قرار دارند و آماده نبرد هستند و این در حالی است که پس‌زمینه پوسترها نوید حضور آن‌ها در قلمروی کوانتومی را می‌دهد.

به تازگی استودیو مارول چندین پوستر زیبا و رنگارنگ برای فیلم Ant-Man 3 منتشر کرده که کاراکترهای مختلف را نشان می‌دهند.

علاوه بر این، پوستر آیمکس فیلم «انت‌من و واسپ: کوانتومانیا» نیز منتشر شده که ورود خانواده اسکات لنگ به دنیای کوانتومی را به تصویر می‌کشد. در این میان، بیل موری نیز دیده می‌شود که در این فیلم نقش لرد کرایلار را بازی می‌کند، کسی که در قلمروی کوانتومی حضور دارد و از قبل جنت ون داین را می‌شناسد.

فیلم انت‌‌من و واسپ: کوانتومانیا (Ant-Man and the Wasp Quantumania)
فیلم انت‌‌من و واسپ کوانتومانیا Ant Man and the Wasp Quantumania

به تازگی فروش بلیط برای فیلم «انت‌من و واسپ: کوانتومانیا» شروع شده و علاوه بر پوسترهایی که در بالا مشاهده می‌کنید، پوستری از سوی دالبی نیز برای آن منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن را ببینید. در این پوستر نیز همه کاراکترها در کنار یکدیگر به تصویر کشیده شده‌اند و در این میان، شخصیت شرور فیلم یعنی کانگ فاتح نیز دیده می‌شود.

فیلم انت‌‌من و واسپ: کوانتومانیا (Ant-Man and the Wasp Quantumania)
فیلم انت‌‌من و واسپ کوانتومانیا Ant Man and the Wasp Quantumania
فیلم ‌انت‌من ۳ (Ant-Man 3) اولین فاز پنجم دنیای سینمایی مارول به شمار می‌رود که قرار است داستان حماسه مولتی‌ورس را گسترش بدهد و بیننده‌ها را به دنیای کوانتومی و ماجراجویی‌ای مهیج در آنجا ببرد.

منبع: کولایدر

Ali_px


منبع: https://gamefa.com/904975/ant-man-and-the-wasp-quantumania-character-posters/