پوستر تازه سریال The Last of Us


به تازگی پوستری برای فصل اول سریال The Last of Us منتشر شده که تصویری از بازی‌ها را بازآفرینی کرده است.

سریال آخرین بازمانده از ما (The Last of Us) یکی از سریال‌های مورد انتظار سال ۲۰۲۳ میلادی به شمار می‌رود که چند ماه دیگر پخش آن از شبکه اچ‌بی‌او و سرویس آنلاین اچ‌بی‌او مکس شروع خواهد شد.

خالق سریال برجسته چرنوبیل (Chernobyl) یعنی کریگ مازین (Craig Mazin) و خالق بازی‌های «آخرین بازمانده از ما» یعنی نیل دراکمن (Neil Druckmann) برای ساخت این سریال اقتباسی بر اساس این بازی‌های ناتی داگ با یکدیگر همکاری می‌کنند.

سریال «آخرین بازمانده از ما» داستان بازمانده سرسختی به نام جوئل را روایت می‌کند که وظیفه یافته تا دختر نوجوانی به نام الی را از منطقه قرنطینه خارج کند و در میان سرزمینی پسا آخرالزمانی عبور بدهد. دو بازیگر سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) یعنی پدرو پاسکال (Pedro Pascal) و بلا رمزی (Bella Ramsey)‌ به ترتیب نقش‌های اصلی این سریال به نام جوئل و الی را بازی می‌کنند.

حدود دو ماه دیگر تا شروع پخش سریال «آخرین بازمانده از ما» باقی مانده و در همین راستا نیز شبکه اچ‌بی‌او پوستری تازه برای این سریال منتشر کرده که دو شخصیت اصلی داستان را به تصویر می‌کشد. این پوستر را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

تبلیغات
سریال The Last of Us
سریال آخرین بازمانده از ما (The Last of Us)

پوستر تازه منتشر شده برای سریال «آخرین بازمانده از ما» بازآفرینی دقیقی از تصویری است که در سال ۲۰۱۳ میلادی برای بازی اول منتشر شده بود. در این پوستر، جوئل و الی در حال نگاه به پشت سر خود هستند و این در حالی است که در جلوی آن‌ها شهری کاملا نابود شده دیده می‌شود.

در پایین این پوستر نیز عبارت «زمانی که در تاریکی گم شدی، به دنبال نور برو» دیده می‌شود که نقل قولی مستقیم از بازی اصلی است. همین موارد نیز نشان دهنده آن هستند که سازندگان سریال «آخرین بازمانده از ما» به بازی‌ها وفادار باقی مانده‌اند.

پخش فصل اول سریال «آخرین بازمانده از ما» از تاریخ ۱۵ ژانویه سال ۲۰۲۳ میلادی (یکشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۱) از شبکه اچ‌بی‌او شروع می‌شود.

منبع: اسکرین رنت


منبع: https://gamefa.com/889108/the-last-of-us-tv-poster-recreates-game-art/