پوستر تازه فیلم The Meg 2: The Trench

فیلم مگ ۲: گودال (The Meg 2: The Trench) محصولی تازه از کمپانی برادران وارنر به شمار می‌رود که دنباله‎‌ای برای فیلم اصلی آن محسوب می‌شود و حالا نیز پوستری برای آن منتشر شده است که وحشت‌های خوفناکی را از زیر دریا به نمایش در می‌آورد.

همانند فیلم اول، در فیلم «مگ ۲: گودال» جیسون موموآ بار دیگر نقش شخصیت اصلی داستان به نام جوناس تیلور را بازآفرینی می‌کند. او بار دیگر قرار است با هیولاهای بسیار خوفناکی از اعماق اقیانوس مبارزه کند. این پوستر تازه منتشر شده که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید نیز به خوبی نشان می‌دهد که تهدید جدیدی که این دفعه جوناس تیلور با آن روبه‌رو است تا چه اندازه ترسناک و خطرناک است.

فیلم The Meg 2: The Trench
فیلم The Meg 2 The Trench

فیلم «مگ ۲: گودال» قرار است در تاریخ ۴ اوت سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۱۳ مرداد ۱۴۰۲) روی پرده سینماها اکران شود.

تبلیغات

تریلرها و پوسترهای منتشر شده برای فیلم «مگ ۲: گودال» همچنین به این موضوع اشاره کردند که مگالدون‌ها تنها دشمنانی نیستند که جوناس تیلور با آن‌ها روبه‌رو است؛ در این پوستر می‌توان شاخک‌های غول‌پیکر هشت‌پا را مشاهده کرد که می‌تواند تهدیدی بسیار خطرناک برای جوناس و تیمش باشد.

اتفاقات فیلم «مگ ۲» پس از رویدادهای فاجعه‌آمیز فیلم اول جریان دارد و داستان جوناس تیلور را دنبال می‌کند که رهبری گروه تحقیقاتی به اعماق اقیانوس را برعهده دارد. در آنجا یک عملیات معدنی رها شده باعث می‌شود تا همه چیز برای آن‌ها پیچیده شود و همین نیز آن‌ها را در موقعیتی قرار می‌دهد تا برای بقا باید با موجودات غول‌پیکر دریایی مبارزه کنند.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/958598/the-meg-2-the-trench-poster/

به تازگی پوستری برای فیلم The Meg 2: The Trench منتشر شده که وحشت‌های زیر دریا را به تصویر می‌کشد.